AMD

Apple’ın Yeni iPhone 11 Pro’su Daha Hızlı Veri Hızı Sunacak!

Apple, yeni iPhone 11 Pro’yu duyurduğunda telefonların daha hızlı bağlantı hızları sunacağını açıkladı. Kulağa çok hoş geliyor. Bununla birlikte, Apple tam olarak ne kadar hızlı bekleyebileceğimizi söylemedi ancak SpeedSmart sayesinde ne kadar hızlı bekleyebileceğimizi gösteren test verilerini ele geçirmeyi başardılar.

Şimdi, dört gözle beklediğiniz hız geliştirmeleri taşıyıcıdan taşıyıcıya farklılık gösterecektir. Bazı kaydadeğer iyileştirmeler göreceksiniz. Bir yenilik için çok büyük görünmüyor, bu yüzden fark edilmesini beklemeyin ancak söyleyip söylemeyeceğiniz başka bir hikaye olsa da daha hızlı olacak. Bu, 2018’den itibaren iPhone XS ve XS Max ile karşılaştırıldı.

SpeedSmart’tan bu yana hızları, bazı elleriyle telefonla karşılaştıklarında, bazı karşılaştırmalar yapacaklarını iddia ettiler. Apple’ın 2019 Android yarışmacılarıyla karşılaştırması istendi. Yeni iPhone’lar LTE kullanmaya devam edecek, çünkü Apple’ın 2020’de yalnızca 5G’yi iPhone’larına sunması bekleniyor.

5G hızları LTE hızlarını büyük ölçüde arttırmalıdır ancak bir kez daha diğer 5G telefonlarına göre nasıl bir sonuç alması yazılım optimizasyonu ve donanım seçimi gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu