Apple’ın En Pahalı iPad Pro’su Artık Daha Ucuz! - TeknoDiot.com

Apple’ın En Pahalı iPad Pro’su Artık Daha Ucuz!

Abone Ol 

Apple’ın ürünleri zaten oldukça pahalıdır ancak depolamayı ne kadar çok yükseltirseniz o kadar pahalı olur. Örneğin, 1749 $ değerinde 1TB depolama alanına sahip iPad Pro’yu alın ve Apple’ın iPad Pro modellerinde fiyatları düşürmeye karar vermiş gibi göründüğü için “olduğunu” söylediğimize dikkat edin.

takipçi satın al
takipçi satın al

1 TB depolama alanı olan 12.9 inçlik iPad Pro, 200 $ indirgenerek fiyatı daha düşük maliyetli 1549 $ ‘a düşürdü. Kabul edilirse hala tam olarak ucuz değildir ancak 200 $ ‘ı indirmek kesinlikle fiyat nedeniyle daha düşük bir depolama modelini seçmeye zorlanmış olabilecek müşterilere daha çekici gelmesini sağlayacaktır.

Apple’ın En Pahalı iPad Pro’su Artık Daha Ucuz!

1349 $’dan fiyatlandırılacak olan fiyatının indirimli olduğu 11 inçlik iPad Pro için de geçerli görünüyor. Bu indirimler yalnızca 1TB iPad Pro modelleri için geçerlidir ne yazık ki daha düşük depolama modellerine bakıyorsanız fiyatları değişmeden kalıyor.

Apple’ın neden 1 TB iPad Uzmanları’ndaki fiyatları düşürdüğü belli değil, ancak belki de fiyatlarını düşürerek bazı satışları artırmayı umuyorlar. Her iki durumda da, eklenen depolamayı takdir edebilecek tüketiciler ve profesyoneller için bir kazançtır.

Göz atın:   Apple'dan Yeni iPhone X Reklamı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu