Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’ın En Pahalı iPad Pro’su Artık Daha Ucuz!

Apple’ın ürünleri zaten oldukça pahalıdır ancak depolamayı ne kadar çok yükseltirseniz o kadar pahalı olur. Örneğin, 1749 $ değerinde 1TB depolama alanına sahip iPad Pro’yu alın ve Apple’ın iPad Pro modellerinde fiyatları düşürmeye karar vermiş gibi göründüğü için “olduğunu” söylediğimize dikkat edin.

1 TB depolama alanı olan 12.9 inçlik iPad Pro, 200 $ indirgenerek fiyatı daha düşük maliyetli 1549 $ ‘a düşürdü. Kabul edilirse hala tam olarak ucuz değildir ancak 200 $ ‘ı indirmek kesinlikle fiyat nedeniyle daha düşük bir depolama modelini seçmeye zorlanmış olabilecek müşterilere daha çekici gelmesini sağlayacaktır.


Apple’ın En Pahalı iPad Pro’su Artık Daha Ucuz!

1349 $’dan fiyatlandırılacak olan fiyatının indirimli olduğu 11 inçlik iPad Pro için de geçerli görünüyor. Bu indirimler yalnızca 1TB iPad Pro modelleri için geçerlidir ne yazık ki daha düşük depolama modellerine bakıyorsanız fiyatları değişmeden kalıyor.

Apple’ın neden 1 TB iPad Uzmanları’ndaki fiyatları düşürdüğü belli değil, ancak belki de fiyatlarını düşürerek bazı satışları artırmayı umuyorlar. Her iki durumda da, eklenen depolamayı takdir edebilecek tüketiciler ve profesyoneller için bir kazançtır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu