Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S21 Modelleri MediaMarkt’ta Ön Siparişe Açıldı

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung’un en yeni akıllı telefonları Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra modelleri MediaMarkt Türkiye’de ön siparişe açıldı.


MediaMarkt’ta son teknolojiye erkenden sahip olmak isteyen teknolojiseverlere ön sipariş kampanyasıyla Galaxy Buds Live veya Galaxy Buds Live Pro da hediye edilecek.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Samsung’un global olarak gerçekleştirdiği lansmana paralel olarak Galaxy S21, Galaxy S21+ veya Galaxy S21 Ultra modellerini Türkiye’de mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de ön siparişe açtı. Samsung’un son teknoloji telefonlarına önceden sahip olmak isteyenlere özel MediaMarkt’ta ön sipariş kampanyası da bulunuyor.

Samsung Galaxy S21 Modelleri MediaMarkt’ta Ön Siparişe Açıldı

Kampanyaya göre teknolojiseverler, Galaxy S21 ve Galaxy S21+ ön siparişleri için Galaxy Buds Live, Galaxy S21 Ultra ön siparişleri içinse Galaxy Buds Pro hediye fırsatından yararlanacak. Galaxy Buds hediyeli ön sipariş kampanyası, 11 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ veya Galaxy S21 Ultra modelleri, ön siparişe ek olarak 12 Şubat tarihinde siparişe açılacak.

Samsung Galaxy S21 Modelleri MediaMarkt’ta Ön Siparişe Açıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu