Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’ın 2020 Yılı iPhone Modelleri Tam Ekran Dokunmatik Kimliğe Sahip Olabilir

MacRumors’un bir raporunda Barclays analisti Blayne Curtis ve ortaklarının Apple’ın tedarik zincirindeki bazı tedarikçilerle bir toplantı yaptıktan sonra gelecekteki iPhone‘lar için bazı öngörülerle karşılaştıkları bir araştırma notundan bahsettiler.

Özellikle, görünüşe göre Apple‘ın Touch ID’yi geri getirebileceği, ancak bildiğimiz şekilde değil, 2020 iPhone’dan söz edildi.


Rapora göre, 2020 iPhone’un tam ekranlı Dokunmatik Kimliğe sahip olacağını iddia ediyorlar, yani ekranda dokunduğunuz her yerde kullanıcının kimliğini doğrulayacak.

Apple'ın 2020 Yılı iPhone Modelleri Tam Ekran Dokunmatik Kimliğe Sahip Olabilir

Bu, parmak izinizin kaydedilmesi için ekranın belirli bir bölümüne dokunmanız gereken ekran parmak izi sensörlerinin yinelenmelerine karşıdır. İlginç olan, aslında Apple’ın hala parmak izi teknolojisini nasıl keşfettiğini ilk duyduğumuzda olmadığının durumudur.

Geçmişte keşfedilen birkaç patent vardı ve en sonuncusu Apple’ın tespitin tüm ekran boyunca çalışmasını sağlayacak bir yol bulabileceğini öne sürdü. Face ID’nin Touch ID’ye kıyasla kullanmak için biraz fazla sorun olduğunu düşünüyorsanız, bu iyi bir haber olabilir. 2020 yılı içerisinde çıkacak iPhone modellerinde ekranın tamamında kimlik doğrulaması yapılacağı kesin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu