Apple’dan AirPods Pro’nun Daha Ucuz Versiyonu Geliyor!

Apple, AirPods Pro’nun daha ucuz bir çeşidi yakında piyasaya sürülebilir.

Apple’ın bu yıl bir grup yeni ürünleri başlatması bekleniyor. Ürün listesi arasında yeni iPhone 12, iPhone 9 ve hatta Apple AirPods Pro’nun daha ucuz bir çeşidi bulunabilir.

Tayvanlı DigiTimes, yayınladığı bir rapora göre, Apple yakında AirPods Pro‘nun daha ucuz bir varyantının üretimine başlayacak.

Bütçe dostu AirPods Pro geliyor

Apple'dan AirPods Pro'nun Daha Ucuz Versiyonu Geliyor!


AMD

Daha ucuz varyant Apple AirPods Pro Lite olarak adlandırılacak ve üretim bir ay içinde başlayacak. Apple, 20 Mart 2019’da ikinci nesil AirPods’u tanıttı, bu nedenle şirketin yeni AirPods yaz boyunca piyasaya sürmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Apple ve diğer şirketler ile devam eden Coronavirus salgını nedeniyle malzeme sıkıntısıyla karşı karşıya olduğu için bu durumla birlikte geliyor .

Apple AirPods Pro Lite geçmişte internette açıldı, ancak özellikleri veya fiyatı çevreleyen herhangi bir bilgimiz yok. Söylentilere inanılırsa, AirPods Pro Lite, AirPods ile aynı tasarıma sahip olacak, ancak daha iyi ses kalitesine sahip olacak, ancak Aktif Gürültü Önleme’yi atlayacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu