Apple'dan AirPods Pro'nun Daha Ucuz Versiyonu Geliyor! - TeknoDiot.com

Apple’dan AirPods Pro’nun Daha Ucuz Versiyonu Geliyor!

Abone Ol 

Apple, AirPods Pro’nun daha ucuz bir çeşidi yakında piyasaya sürülebilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın bu yıl bir grup yeni ürünleri başlatması bekleniyor. Ürün listesi arasında yeni iPhone 12, iPhone 9 ve hatta Apple AirPods Pro’nun daha ucuz bir çeşidi bulunabilir.

Tayvanlı DigiTimes, yayınladığı bir rapora göre, Apple yakında AirPods Pro‘nun daha ucuz bir varyantının üretimine başlayacak.

Bütçe dostu AirPods Pro geliyor

Apple'dan AirPods Pro'nun Daha Ucuz Versiyonu Geliyor!

Daha ucuz varyant Apple AirPods Pro Lite olarak adlandırılacak ve üretim bir ay içinde başlayacak. Apple, 20 Mart 2019’da ikinci nesil AirPods’u tanıttı, bu nedenle şirketin yeni AirPods yaz boyunca piyasaya sürmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Apple ve diğer şirketler ile devam eden Coronavirus salgını nedeniyle malzeme sıkıntısıyla karşı karşıya olduğu için bu durumla birlikte geliyor .

Apple AirPods Pro Lite geçmişte internette açıldı, ancak özellikleri veya fiyatı çevreleyen herhangi bir bilgimiz yok. Söylentilere inanılırsa, AirPods Pro Lite, AirPods ile aynı tasarıma sahip olacak, ancak daha iyi ses kalitesine sahip olacak, ancak Aktif Gürültü Önleme’yi atlayacaktır.

Göz atın:   POS Cihazları, Siber Saldırganların Hedefinde

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL