Tiktok Takipçi Satın Al

Apple TV+ Çevrimdışı İzleme Sınırlı Olabilir!

Netflix gibi sanal yayın servislerinin özelliklerinden biri, çevrimdışı görüntülemek için video indirme özelliğidir. Apple’ın yaklaşmakta olan Apple TV + abonelik servisinin de benzer özellikler sunacağı tahmin ediliyor, ancak MacRumors’dakilere göre işlevselliği sınırlı olabilir.

Bu, yakın zamanda gelecek olan macOS Catalina güncellemesinde buldukları kod dizileri nedeniyle Apple TV+  gösterilerin çevrimdışı görüntüleme için indirilmesine izin vereceğini öne sürüyor. Fakat biraz kısıtlayıcı olabilir. Apple TV+ için yazılan kod satırlarına göre kullanıcıların toplamda kaç adet program indireceğinin sınırlama geleceğine dair haberler de var.

Apple TV+ Çevrimdışı İzleme Sınırlı Olabilir!


Bir gösterinin indirilme sayısıyla da sınırlı olabilir veya bir gösterinin indirilebileceği cihazların sayısıyla da sınırlı olabilir. Örneğin bazı kullanıcıların buldukları hata mesajlarından birinde “Bu Show Sabah Gösterisi’nin bu bölümünü indirmek için başka bir cihazdan silin ve tekrar deneyin.

Rapor, bir kerede eş zamanlı akış sayısında sınırlamalar olabileceğini ve bunun Apple Music ve Netflix gibi diğer servislerle benzer sınırlamalar olduğu için beklenmeyen bir durum olmadığını da ekliyor. Apple TV+  çıkış tarihine Kasım ayında kesin gözüyle bakılıyor. Aylık abonelik ücreti ise 9.99 dolar olması bekleniyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu