Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Tüm Kullanıcı Yorumlarını ve Derecelendirmelerini Web Sitesinden Kaldırdı

AppleInsider tarafından yayınlanan bir raporda, Apple’ın “Derecelendirme ve İnceleme” sekmesini tüm ürün listelerinden çıkardığını fark eden bir okuyucuya atıfta bulunulmaktadır.

Apple’ın web sitesinde listelenen tüm öğelerden ABD, İngiltere ve Avustralya’da kaldırıldılar. Bu, kaldırmanın gerçekten kasıtlı olduğunu ileri sürecektir.


Apple‘ın web sitesinin arşivlenmiş sürümlerini kullanarak, değişikliğin yeni 16 inç MacBook Pro’nun başlatılmasından iki gün sonra 17 Kasım’da yürürlüğe girdiği belirlendi. bunun bir tesadüf mü yoksa kasıtlı bir hareket mi olduğu belli değil.

Yorumlar silindi!

Apple, Tüm Kullanıcı Yorumlarını ve Derecelendirmelerini Web Sitesinden Kaldırdı

Kullanıcı yorumları ürünlerle ilgili bir çeşit şeffaflık sunar. Müşterilere, satın almadan önce diğer müşterilerin bir üründe yaşadığı potansiyel nitelikleri değerlendirme fırsatı verir. Artık web sitesinden tamamen çıktıkları için, ürünlerinin müşterilerine ne tür bir mesaj gönderiyor?

Belki de nefret dolu incelemelerden vazgeçme çabasıyla notlarını silmiş olabilir. Apple TV’nin orijinal seri The Morning gösterildiğği gibi çoğu “Apple haters” gelen, son zamanlarda kötü değerlendirme bir sürü konu oldu Recode ‘ın mülakat gösterisi müdürü ile.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu