Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Remix Dersleri için Lady Gaga ve Dua Lipa ile İş Birliği Yaptı

GarageBand, Dua Lipa, Lady Gaga ve günümüzün en iyi müzik yapımcılarından yepyeni Ses Paketleri ile müzik üretimini güçlendiriyor.

Apple, günümüzün en popüler iki müzik sanatçısı Lady Gaga ve Dua Lipa ile işbirliği yaptığını duyurdu.


GarageBand‘in iOS / iPadOS sürümü için iki yeni Remix Oturumu şeklinde gelir. Ayrıca Apple, müzik endüstrisinin en iyi yapımcılarından bazıları tarafından oluşturulan ritimler, döngüler ve enstrümanlarla dolu yedi yeni Yapımcı Paketi sunuyor.

Ücretsiz yeni teklifleri başlatılması ile aynı zamana denk olan İzle Mark Ronson ile Ses üzerine Apple TV + belgesel dizisi, günümüzün en popüler müziğin bazı oluşturulması ve üretim arkasında içindekileri açığa verir O Cuma, 30 Temmuz’da galası. Hatta gösteriye eşlik eden bir parça olarak hizmet veren ve kullanıcıların ondan ilham alan sesleri ve enstrümanları denemelerine olanak tanıyan sekizinci bir Yapımcı Paketi bile var.

Lady Gaga ve Dua Lipa bağlantısı iki Remix Oturumu şeklinde gelir: GarageBand’i nasıl kullanacağınızı öğrenmek için takip etmenizi sağlayan uygulama içi eğitimler. Video oturumları bir Apple Retail Creative Pro tarafından yönetiliyor ve Dua Lipa’nın “Break My Heart” ve Lady Gaga’nın “Free Woman” adlı şarkısını remikslemek için Live Loops’u kullanarak takip etmenize izin veriyor.

Lady Gaga ve Dua Lipa İş Birliği

Apple, Remix Dersleri için Lady Gaga ve Dua Lipa ile İş Birliği Yaptı

İki remix eğitimine ek olarak, yedi Yapımcı Paketi, kullanıcılara en iyi müzik yapımcıları tarafından oluşturulan içeriğe erişim sağlar: Boys Noize, Mark Lettieri, Oak Felder, Soulection, Take A Daytrip, Tom Misch ve TRAKGIRL. Apple, bu paketlerin “yüzlerce telifsiz loop, beat, enstrüman, bateri seti, synth patch’i ve her yapımcının sesini ve titreşimini içeren örneklerle dolu olduğunu” söylüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu