Apple Powerbeats 4 Görselleri Ortaya Çıktı!

Apple’ın yaklaşan Powerbeats 4 modeli render görselleri ortaya çıktı.

Powerbeats serisindeki dördüncü ürünüü geçen yılki Powerbeats Pro ile aynı görünüyor ancak iki kulaklığı bağlayan fiziksel bir kablo var.

Sağda bir ses ayar düğmesi bulunurken, solda güç / ses yardımcısı düğmesini barındırıyor gibi görünüyor. Tasarım anlamında önceki nesli andıran kablosuz kulaklık, Apple AirPods Pro’da yer alan H1 yongasını kullanacak.

Apple bünyesinde bulunan Beats, Apple’ın AirPods Pro kulaklığında yer alan H1 kablosuz yongasını bu kulaklıkta tercih etmiş. Bu yonga sayesinde selefine kıyasla daha kararlı bir bağlantı sunacağı belirtilen kablosuz kulaklık, Hey Siri” gibi komutları algılayabilecek ve sesli asistan için daha üst düzey bir destek sunacak.

Apple Powerbeats 4 Görselleri Ortaya Çıktı!

Söylentilere göre, yeni sürüm Apple’ın H1 ses yongasını, 15 saate kadar pil ömrünü ve daha dayanıklı bir tasarımı getirecek. Başka bir yeni özellik, 5 dakikalık şarjdan 60 dakikalık çalma süresi getirecek olan daha yüksek şarj hızları olacaktır. Apple’ın bu sefer şarj etmek için C Tipi bir konektör getirip getirmeyeceği görülüyor.

Powerbeats 4 beyaz, siyah ve kırmızı renklerde gelecek. Fiyatlandırma konusunda hala bir kelime yok, ancak Powerbeats 3’ün 200 dolar için satıldığı göz önüne alındığında, halefleri için benzer bir MSRP beklemeliyiz.

Apple Powerbeats 4 Görselleri Ortaya Çıktı!

İLGİLİ İÇERİK:  Apple Ekim Ayında macOS Catalina'yı Yayınlayacak
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu