Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Klip Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Getirdi!

Apple bugün Animoji ve Memoji desteğini ilk kez tanıtarak iPhone ve iPad için tasarlanan Klip uygulamasını güncelledi.

Animoji ve Memoji eklemesiyle, Animoji ve Memoji karakterleriyle video kayıtları yapılabilir. Kullanıcılar, kişisel video mesajlarını, slayt gösterilerini, okul projelerini ve daha fazlasını paylaşabilir. Animoji ve Memoji, ön yüzdeki kamerayı kullanarak “eğlenceli selfie videoları” için kullanıcının yüzünün hareketini takip edebilir. Bundan önce, Animoji ve Memoji, FaceTime ve Mesajlar ile sınırlıydı.


Apple Klip Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Getirdi!

 

Mesajlar uygulamasında oluşturulan ve özelleştirilen Memoji otomatik olarak kliplere entegre edilir ve Animoji ve Memoji video klipleri, filtreler, animasyonlu metinler ve müzik gibi mevcut Klip özellikleri ile değiştirilebilir.

Klipler uygulamasını tanımayanlar için, kullanıcıların sosyal medyada paylaşılabilecek benzersiz videolar oluşturmak için video klipleri, görüntüleri ve fotoğrafları ses tabanlı başlıklar, çıkartmalar, müzik, filtreler ve grafikleri birleştirmelerini sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır.

Günümüzün güncellemesi aynı zamanda yeni bir kış temalı posterin yanı sıra Mickey ve Minnie Mouse’u da içeren yeni çıkartmalar sunuyor. Kliplerde Animoji ve Memoji kullanmak, TrueDepth kameralı bir cihaz gerektirir.

Klipler en son Nisan 2019’da günümüzün büyük Animoji ve Memoji ilavesinden önce güncellendi. Uygulama, App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu