Huawei Enjoy 10 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Hayatlarında bir kez bile ucuz ama güçlü bir akıllı telefon arayanlar, Huawei’nin Enjoy serisi modellerinden daha iyi bir şey bulmanın oldukça zor olduğunu biliyorlar.

Huawei’nin uygun fiyatlı akıllı telefon serilerinin başlarında gelen Huawei Enjoy serisinin yeni üyesi Enjoy 10 Plus modelinin özellikleri belli oldu.

Yeni nesil Huawei Enjoy 10 Plus, istisna olmayacak. Son zamanlarda, sadece telefonun gerçek görünümünü değil, aynı zamanda bazı ilginç özellikleri de gösteren net üzerinde bazı bilgiler göründü.

Huawei Enjoy 10 Plus Özellikleri

Görünüşe göre Huawei Enjoy 10 Plus, 163.5 × 77.3 × 8.8mm boyutlarında olacak ve 196.8g ağırlığında olacak. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi, ön kamera için bir açıklık yok. Böylece, yakışıklı açılır kamera tasarımı kullanacaktır. Bu arada, açılır kamerasının 16MP çözünürlüğe sahip olacağını iddia ediyor. Yakışıklı 2340 × 1080 çözünürlüğe sahip 6.59 inç tam ekran bulunuyor.

Huawei Enjoy 10 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Arkada üçlü kamera görebiliyoruz. Açıklanan bilgilere göre, 48MP, 8MP ve 2MP çözünürlükte üç sensörden oluşacaktır. Dahası, orta menzilli bir el cihazıyla ilgilendiğimiz için, bir ekran parmak izi seçeneğini görmemeniz mantıklı.

İşlemciye gelince, Huawei Enjoy 10 Plus, Kirin 710 ile birlikte geliyor. İkincisi, yarı değerli akıllı telefonlar için geliştirilmiş, orta sınıf bir çip olarak kabul ediliyor. 4 GB + 64 GB, 4 GB + 128 GB, 6 GB + 128 GB ve 8 GB + 128 GB olmak üzere dört bellek çeşidi vardır. Batarya 4000mAh kapasiteye sahiptir.

Huawei Enjoy 10 Plus Özellikleri Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!