Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Apple, yeni piyasaya sürülen MagSafe pil takımıyla iPhone 12'nizi 99 $'a şarj etmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Son zamanlarda yapılan bazı spekülasyonlardan sonra, Apple şimdi bir MagSafe Pil paketi başlattı. Yeni ürün, uyumlu cihazların arkasına takmak ve kablosuz olarak şarj etmek için Apple’ın MagSafe teknolojisini kullanıyor.


Apple, MagSafe Pil Paketini piyasaya sürdü. Bu yeni aksesuar, uyumlu cihazların arkasına manyetik olarak takmak ve kablosuz olarak şarj etmek için Apple’ın MagSafe teknolojisini kullanır.

‌MagSafe Pil Paketi‌ 99$’a satılmaktadır. Ne yazık ki, aksesuar yalnızca beyaz renkte mevcuttur, bu nedenle bu, iPhone’unuz ve kılıfınız ile sahip olduğunuz renkli estetiği bozabilir. Apple, Pil Paketini silikonla kaplamıştır, bu nedenle dayanıklılığını da koruması gerekir.

Diğer birçok kablosuz şarj cihazı gibi, Apple’ın ‌MagSafe Pil Paketi‌ bir ‌iPhone‌u yalnızca 5W’ta şarj edebilir, bu nedenle biraz zaman alabilir. Ancak, Pil Takımı, prize taktığınızda 15W’ta şarj edilebilir.

Apple, MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Faydalı bir şekilde, ‌MagSafe Pil Paketini‌ ve iPhone’unuzu aynı anda şarj edebilirsiniz veya bir güç kaynağına takılıysa ‌MagSafe Pil Paketini‌ ‌iPhone‌ üzerinden şarj edebilirsiniz. Ayrıca aksesuarın gerekli şarj kablosuyla birlikte gelmediğini (ve artık iPhone’ların da gelmediğini) belirtmekte fayda var, bu nedenle bir kabloya ihtiyacınız olacak.

MagSafe Pil Paketinizin pil seviyesini kontrol etmek için iPhone’unuzdaki Pil widget’ını kullanabilirsiniz. Aksesuarın pil seviyesi, iPhone’unuzun pil seviyesi ve diğer eşleştirilmiş aksesuarların yanında widget’ta görüntülenecektir.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, aksesuarı kullanmak için iOS 14.7 veya daha yenisine ihtiyacınız olacak. iOS 14.7 yalnızca 13 Temmuz’da piyasaya sürüldü, bu nedenle Pil Paketinizin gelmesini beklerken iPhone’unuzu güncellemeniz gerekecek.

MagSafe Pil Paketi Uyumlu Cihazlar

Apple’ın yeni MagSafe Pil Paketi yalnızca iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ile uyumludur.

Önceki iPhone’lar kablosuz şarjı desteklerken, hiçbiri MagSafe içermez. Pil Paketini cihazınızda tutmak için MagSafe mıknatısları gereklidir. Onlar olmadan, aksesuar hemen kayıp gider. Neyse ki, gelecekteki iPhone’lar da MagSafe ile gelecek.

Diğer MagSafe aksesuarlarında olduğu gibi, MagSafe Pil Paketi de bir kılıf üzerinden çalışacaktır. Bazı kullanıcıların manyetik gücü zayıflatan ve aksesuarların daha kolay düşmesine neden olan durumlar bildirdiğini unutmayın.

Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Apple Bir Esinti Şarj Etmek İstiyor

MagSafe, yeni Pil Paketi gibi aksesuarlar için tasarlanmıştır. Cihazınızı zahmetsizce takıp şarj edebilmek, iPhone için büyük bir profesyoneldir.

Apple, MagSafe kablosuz şarj ile hayatınızı kolaylaştırdı ve şimdi hareket halindeyken şarj etmeyi de çok kolay hale getirmek istiyor.

Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu