Tiktok Takipçi Satın Al

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Apple‘ın en gelişmiş çipi olan A14 Bionic ile tamamen yeni iPad Air’i tanıtıldı.

Şimdiye kadarki en güçlü iPad Air, daha büyük 10,9 inç ekran, yeni 12 MP arka kamera, yeni nesil Touch ID sensörü ve daha fazlasını içeren yeni tam ekran tasarıma sahiptir. iPad Air 4 özellikleri ve fiyatı!


Apple bugün, şimdiye kadarki en güçlü, çok yönlü ve renkli iPad Air olan yepyeni bir iPad Air’i tanıttı. Şimdi beş muhteşem yüzeyle sunulan iPad Air, daha büyük bir 10.9 inç Liquid Retina ekran, kamera ve ses yükseltmeleri, üst düğmede yeni bir entegre Touch ID sensörü ve güçlü bir güçlendirme için güçlü A14 Bionic ile tam ekran bir tasarıma sahiptir. performans açısından, bunu şimdiye kadar yapılmış en güçlü ve yetenekli iPad Air yapıyor. Yeni iPad Air önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak.

Apple’ın Dünya Çapında Pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Greg Joswiak, “Bugün, Apple’ın şimdiye kadar yapılmış en güçlü çipi A14 Bionic’i piyasaya süren tamamen yeniden tasarlanmış ve çok daha güçlü bir iPad Air’i tanıtmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Muhteşem yeni tam ekran tasarımı, daha büyük 10.9 inç Liquid Retina ekranı, yeni nesil Touch ID’si ve A14 Bionic ile büyük bir performans artışı ile yeni iPad Air, müşterilere güçlü profesyonel özellikleri çok daha uygun bir fiyata sunuyor. Bu yıl iPad Pro ve sekizinci nesil iPad’de yapılan büyük yükseltmeler ve iPadOS 14’ün güçlü yeni özelliklerinin yanı sıra, bu şimdiye kadarki en güçlü iPad serimiz ve müşterilerimize günlük yaşamlarını zenginleştirmeleri için daha da fazla yol sunuyor.”

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4

iPad Air, daha büyük 10,9 inç Liquid Retina ekrana sahip tüm ekran tasarımına, üst düğmeye entegre edilmiş yeni bir Touch ID sensörüne, kamera ve ses yükseltmelerine sahiptir ve Apple’ın şimdiye kadarki en güçlü çipi olan güçlü A14 Bionic’i piyasaya sürer.

Yeni iPad Air, beş muhteşem yüzeyde tamamen yeni ince ve hafif bir tasarıma sahiptir: gümüş, uzay grisi, pembe altın, yeşil ve gök mavisi. Yeni tam ekran tasarım, 3,8 milyon piksel ve tam laminasyon, P3 geniş renk desteği, True Tone ve şaşırtıcı bir görünüm için yansıma önleyici kaplama dahil olmak üzere gelişmiş teknolojilerle çarpıcı bir görsel deneyim için daha büyük 10,9 inç Liquid Retina ekrana sahiptir.

Ekranın her yönden uzamasına izin vermek için, üst düğmeye yeni nesil bir Touch ID sensörü entegre edilmiştir ve iPad Air’in kilidini açmak, uygulamalarda oturum açmak veya müşterilerin Apple Pay’i kullanmak için aynı hızlı, kolay ve güvenli yolu sağlar. bil ve sev. iPad Air, Magic Keyboard ve onun hareketli tasarımı ve yerleşik izleme paneli, Smart Keyboard Folio ve yeni Smart Folio kapakları ve Apple Pencil ile uyumludur.

A14 Bionic ile En Güçlü iPad Air
iPad Air, Apple’ın en gelişmiş çipi A14 Bionic ile performansta muazzam bir artış sağlıyor. En zorlu uygulamaları bile idare eden A14 Bionic, kullanıcıların 4K videoları düzenlemesini, muhteşem sanat eserleri yaratmasını, sürükleyici oyunlar oynamasını ve daha fazlasını kolaylaştırır.

Çığır açan 5 nanometre proses teknolojisini kullanan A14 Bionic, çipin neredeyse her bölümünde daha yüksek performans ve güç verimliliği için 11,8 milyar transistörle doludur. Bu en yeni nesil A serisi yonga, CPU performansında yüzde 40 artış için yeni bir 6 çekirdekli tasarıma ve grafiklerde yüzde 30’luk bir iyileştirme için yeni bir 4 çekirdekli grafik mimarisine sahiptir. 2A14 Bionic, çığır açan makine öğrenimi yetenekleri sunmak için iki kat daha hızlı ve saniyede 11 trilyona kadar işlem gerçekleştirebilen yeni bir 16 çekirdekli Neural Engine içerir ve makine öğrenimi uygulamalarını yepyeni bir seviyeye taşır.

A14 Bionic ayrıca 10 kat daha hızlı makine öğrenimi hesaplamaları için CPU’da ikinci nesil makine öğrenimi hızlandırıcıları içerir. Yeni Neural Engine, CPU makine öğrenimi hızlandırıcıları ve yüksek performanslı GPU’nun bu kombinasyonu, görüntü tanıma, doğal dil öğrenimi, hareket analizi ve daha fazlası için güçlü cihaz içi deneyimler sağlar.

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

https://www.youtube.com/watch?v=r_VSll0WLZE

Yükseltilmiş Kamera ve Etkileyici Ses

Öne bakan 7 MP FaceTime HD kamera içeren iPad Air, artık daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K video çekimi için iPad Pro’da kullanılan aynı 12 MP arka kameraya sahip. İPad Air’in yeni tasarımı, kullanıcıların video izlerken daha geniş stereo sesin keyfini çıkarabilmeleri için ses deneyimini yükselten yatay modda stereo hoparlörlere sahiptir.

iPad Air şimdi 5 Gbps’ye kadar veri aktarımı için 10 kat daha hızlı olan bir USB-C bağlantı noktasına sahip; 2 , kameralara, sabit sürücülere ve 4K’ya kadar harici monitörlere bağlanmak için. Wi-Fi 6 performansı ve yüzde 60 daha hızlı LTE bağlantısı 3 ve A14 Bionic ile bu, şimdiye kadarki en güçlü iPad Air’dir.

16 Eylül Çarşamba gününden itibaren piyasaya sürülecek olan iPadOS 14, geniş Multi-Touch ekranı ve çok yönlü aksesuarları gibi iPad’in benzersiz yeteneklerinden yararlanan yeni özellikler ve tasarımlar getiriyor. iPadOS 14, daha iyi not alma yetenekleri ve el yazısı notlarla çalışmanın yeni yolları için Apple Pencil’ı iPad deneyimine daha da entegre ediyor. Akıllı Seçim, iPad’de not alırken, el yazısını çizimlerden ayırmak için aygıt üzerinde makine öğrenimini kullanır, böylece el yazısı metinler, aynı bilindik hareketler kullanılarak yazılan metin olarak kolayca seçilebilir, kesilebilir ve başka bir belgeye yapıştırılabilir.

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Şekil tanıma, kullanıcıların Notes’a diyagramlar ve çizimler eklerken geometrik olarak mükemmel hale getirilmiş şekiller çizmesine ve yerine oturmasına olanak tanır. Veri dedektörleri, el yazısı metinlerle sorunsuz bir şekilde çalışır, telefon numaralarını, tarihleri ​​ve iPadOS 14 ayrıca, Apple Pencil kullanıcılarının herhangi bir metin alanına doğrudan el yazması, hızlı bir iMessage’a yanıt verme veya Safari’de arama yapma gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde Apple Pencil’ı kaldırmaya gerek kalmadan gerçekleştirmesine olanak tanıyan Scribble’ı iPad’e getiriyor.

Scribble, el yazısını gerçek zamanlı olarak yazılı metne dönüştürmek için cihaz üzerinde makine öğrenimini kullanır, böylece yazı her zaman gizli ve güvenli tutulur.

  • iPadOS 14, iPad deneyimini aşağıdakiler gibi başka şekillerde daha da ayırt edici ve güçlü hale getirir:
    Gelen FaceTime ve telefon aramaları, Siri etkileşimleri ve Arama için yeni kompakt tasarımlar kullanıcıların elindeki göreve odaklanmalarına yardımcı olur.
  • Evrensel Arama, uygulamaları bulmak ve başlatmaktan, kişilere, dosyalara ve bilgilere erişmeye, insanlar veya yerler hakkında genel sorulara yanıt almaya kadar hemen hemen her şeyi hızlı bir şekilde bulmak için.
  • Fotoğraflar ve Dosyalar gibi birçok uygulama için yeni kenar çubukları ve kontrolleri tek bir yerde birleştirerek onları her zamankinden daha kullanışlı hale getiren geliştirilmiş araç çubukları.
  • Zamanında bilgileri doğrudan Ana Ekranda bir bakışta sunan, güzel bir şekilde yeniden tasarlanmış widget’lar.

iPad Air 4 Fiyatı

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı! Birçok Bilgisayardan Daha Hızlı iPad Air 4 Tanıtıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu