Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Yeni Ekran Tedarikçisini Açıkladı!

Visionox, Mart 2020’den itibaren Huawei’nin Honor ve Nova serisi için ekran panelleri tedarik edecek.

Visionox Co Ltd popüler bir marka olmayabilir ancak şirket popüler OLED ekranlar olarak bilinen organik ışık yayan diyot ekranlarının önde gelen Çinli üreticisidir. Bildiğiniz popüler ürünlerin bazıları, Xiaomi Mix Alpha, Mi CC9 Pro, ZTE‘nin ilk 5G cep telefonu Axon10 Pro, Nubia Red Devils 3, China Mobile 5G cep telefonu öncüsü X1, LG cep telefonları gibi Visionox tarafından sağlanan OLED panellerine sahiptir. Şirkete yakın kaynaklar, Visionox’un teknoloji devinin bazı ürün hatları için ekran panelleri tedarik etmek üzere Huawei ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı.


Huawei Yeni Ekran Tedarikçisini Açıkladı!

Kaynaklar, Visionox’un Huawei’nin resmi tedarikçi kodunu aldığını ve Şubat 2020’den itibaren Huawei için örnekler vereceğini ima etti. Ayrıca ekranların seri üretiminin Mart ayında başlayacağını açıkladılar. Şirketin Huawei’ye Honor ve Nova serisi için ekran panelleri tedarik edeceği bildirildi.

Bununla birlikte, Visionox’un mevcut üretim kapasitesinin Huawei’nin talebini karşılayamayabileceğine dair endişeler var. Huawei’nin 2020 yılında Visionox’dan 5-10 milyon cep telefonu ekranı sipariş etmesi bekleniyor. Bu, muhtemelen Huawei’nin ürün serisinden delikli OLED ekranları da içerebilir.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu