Apple, iOS 13.4.5 İlk Beta Sürümünü Yayınladı

Apple, iOS 13.4.5 ‘in ilk geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu, geçtiğimiz hafta iOS 13.4 ve iPadOS 13.4’ün resmi sürümünün ardından geliyor.

Apple, geliştiriciler için iOS 13.4.5 beta güncellemesini yayınladı. Bu haftaki güncelleme hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

Bu güncelleştirme için sürüm notları geneldir. “iOS 13.4.5’in bu beta sürümünde hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler var” diyor Apple. Neyin yeni olduğunu görmek için güncellemeye başladığımızdan güncellemenin derinliklerine ineceğiz. Bu güncelleştirme için yapı numarası 17F5034c’dir.

iOS 13.4.5‘e ek olarak Apple, iPadOS 13.4.5, macOS Catalina 10.15.5 ve tvOS 13.4.5’i de piyasaya sürdü. Şu an için mevcut watchOS güncellemesi yok.

iOS 13.4.1 ne olacak? Apple muhtemelen bu güncellemeyi beta test kullanıcılarına yayınlamayacak, bunun yerine doğrudan herkese açık bir sürüme geçecek. İOS 13.3.1 ve sonraki sürümlerdeki bir hata, VPN’lerin trafiği şifrelemesini engelliyor ve Apple muhtemelen bu hafta en kısa sürede bunun için acil bir düzeltme yayınlıyor.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”82423″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Apple, iOS 13.4.5 İlk Beta Sürümünü Yayınladı

İLGİLİ İÇERİK:  LG, 2020 TV Serisini Satışa Sunuyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu