Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Daha Küçük AirPods Pro İçin Çalışıyor

Apple, ikinci nesil Airpods Pro'nun daha küçük bir sürümü üzerinde çalışıyor. Ayrıca giriş seviyesi Airpod'ları yükseltmeyi planlıyor.

Apple, önümüzdeki yıl daha kompakt olması muhtemel olan ikinci nesil AirPods Pro’yu çıkarmayı planlıyor.

Giriş seviyesi AirPod’ların yenilenen tasarımı, mevcut AirPods Pro’ya benzer olacak ve daha kısa bir gövde ve iyileştirilmiş pil ömrü ile değiştirilebilir kulak uçları kazanacak.


Apple ayrıca, HomePod ve HomePod mini’nin boyutu, fiyatı ve ses kalitesi arasında yer alan bir Homepod getirmeyi düşünüyor.

pple, önümüzdeki yıl daha kompakt olması muhtemel olan ikinci nesil Airpods Pro’yu çıkarmayı planlıyor. Konuyla ilgili kaynakların Bloomberg’e verdiği bilgiye göre, Cupertino California merkezli teknoloji devi, üçüncü nesil giriş seviyesi AirPod’lar üzerinde de çalışıyor. Apple ayrıca HomePod mini ve yakında çıkacak kulak üstü kulaklıklar gibi ses ürünlerini çıkarmayı planlıyor ve HomePod mini ile orijinal sürüm arasında yer alan bir ses cihazı üzerinde daha fazla kafa yoruyor.

Giriş seviyesi AirPod’ların yenilenen tasarımı, mevcut AirPods Pro’ya benzer olacak ve daha kısa bir gövde ve değiştirilebilir kulak uçları kazanacak. Ayrıca Apple, yeni giriş seviyesi AirPod’larla pil ömrünü iyileştirmek istiyor. Ancak kaynaklar, Apple’ın AirPods Pro’nun sahip olduğu gürültü engelleme gibi üst düzey özellikleri getirmeyeceğini söyledi.

Apple, Daha Küçük AirPods Pro İçin Çalışıyor

Apple, şu anda alttan dışarı çıkan kısa sapı ortadan kaldırarak ikinci nesil AirPods Pro’yu daha kompakt hale getirmeyi planlıyor. Test aşamasındaki bir tasarım, kullanıcının kulağını daha fazla dolduran daha yuvarlak bir şekle sahiptir. Bu ses ürününün bu gelişimi, gürültü engelleme, kablosuz antenler ve mikrofonların daha küçük bir AirPods Pro kasasına entegre edilmesi nedeniyle zorlayıcı olduğunu kanıtladı. Rapora göre bu, daha az iddialı bir tasarımla sonuçlanabilir.

 Apple’dan Uygun Fiyatlı Kulaklık

Apple, önümüzdeki yılın ilk yarısında yeni düşük kaliteli AirPod’ları piyasaya sürebilir, ancak henüz şirketten resmi bir açıklama gelmedi. Şirket, her iki modele de güç sağlamak için yeni kablosuz çipler kullanmayı planlıyor. Şirketin AirPod’ları içeren Giyilebilir Cihazlar, Ev ve Aksesuarlar bölümü, son çeyrekte iki yıl öncesine göre yüzde 70’in üzerinde bir artışla 6,5 ​​milyar dolar gelir bildirdi.

AirPods, Hindistan’da 14.900 Rs, AirPods Pro ise Apple’ın web sitesine göre 24.900 Rs ile fiyatlandırılır. Şirket, yeni nesil iPhone’ların kulaklık dahil olmaktan çıkmasının ardından satışlarda bir artış görmesi muhtemel.

Apple ayrıca, HomePod ve HomePod mini’nin boyutu, fiyatı ve ses kalitesi arasında yer alan bir Homepod getirmeyi düşünüyor. Ancak Apple’ın ürünü çıkarıp çıkarmayacağı veya Homepod’un üst sınırına bir fiyat indirimi yapıp yapmayacağı net değil.

Apple, yüksek kaliteli, gürültü önleyici kulak üstü kulaklık üretimi üzerinde çalışıyor. Cihaz, son iki yılda birçok geliştirme zorluğuyla karşılaştı ve birçok kez ertelendi. Şu anda, kafa bandındaki sorunlar nedeniyle bir gecikmeyle karşı karşıyadır.

Apple, Daha Küçük AirPods Pro İçin Çalışıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu