Apple CarPlay Tüm Yeni BMW Modelleri İçin Artık Ücretsiz! - TeknoDiot.com

Apple CarPlay Tüm Yeni BMW Modelleri İçin Artık Ücretsiz!


Temmuz ayında BMW, CarPlay seçeneğine sahip otomobillerde özelliği kullanabilmek için yıllık bir abonelik ücreti ödemeleri gerektiğini açıklamıştı.

Doğal olarak bu özellikle bir ücret ödemeden üçüncü taraf birimler aracılığıyla CarPlay’i ekleyebileceğinizi düşündüğünüzde pek çok müşteri bundan pişman olmuştu. BMW süreçleri yeniden düşündüğü ve Apple CarPlay’i kullanmak için bir abonelik ihtiyacını ortadan kaldıracağını onayladığı ortaya çıktı.

Apple CarPlay Tüm Yeni BMW Modelleri İçin Artık Ücretsiz!

BMW tarafından yapılan açıklamada, “BMW her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor ve bu politika değişikliğinin BMW sahiplerine daha iyi bir sahiplik deneyimi sağlaması amaçlanıyor” dedi.

Bununla birlikte, BMW’nin bu fikri ortaya çıkaran tek otomobil üreticisi olduğunu belirtelim. Yani iyi bir fikir olduğunu düşünmekte oldukça yalnız oldukları anlamına geliyor. Ayrıca zaten ödeme yapmış olan müşterileri ve şu ana kadar ödedikleri para iadesini alacakları hakkında bir açıklama yapılmadı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu