Apple Card ABD'de Kullanım Açıldı! - TeknoDiot.com

Apple Card ABD’de Kullanım Açıldı!

Abone Ol 

ABD’de kullanıma açılan Apple Card, Uber ödemelerinde yüzde 3 geri ödeme sağlıyor.

Apple bu ayın başlarında Apple Kartını “önizleme paketi” olarak başlattı ve şirket bugün herkese açıyor. Söz verildiği gibi, ABD’deki nitelikli iPhone sahipleri, iOS‘ taki Cüzdan uygulaması aracılığıyla Apple Card’a başvurabilecekler. Apple’ın Apple Pay başkan yardımcısı Jennifer Bailey, “Apple Card’a olan yoğun ilgiden ve olumlu resepsiyondan heyecan duyuyoruz” diyor. “Müşteriler bize Apple Card’ın basitliğini sevdiklerini ve harcamalarına nasıl daha iyi bir bakış açısı kazandırdıklarını söylediler.”

Apple Card ABD'de Kullanım Açıldı!

Apple Kartının genişlemesinin yanı sıra, Apple aynı zamanda yüzde 3 Günlük Nakit (geri ödeme) özelliğini daha fazla uygulamaya ve satıcıya genişletiyor. Apple Pay ile Apple Card ile Uber veya Uber Eats kullanıyorsanız, şimdi yüzde 3 Günlük Nakit alacaksınız ve Apple önümüzdeki aylarda daha fazla tüccar eklemeyi planladığını söylüyor. Ayrıca Apple Mağazalarında ya da iTunes Mağazası gibi Apple hizmetleri aracılığıyla maksimum yüzde 3 Günlük Nakit kazanacaksınız.

Göz atın:   En İyi Telefon Dinleme Programı Hangisi?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu