Apple, Bazı Mağazalara iPhone'ları Onarma Hakkı Verdi! - TeknoDiot.com

Apple, Bazı Mağazalara iPhone’ları Onarma Hakkı Verdi!

Abone Ol 

iPhone’unuz garanti altına alındığında, sabit olması için Apple’a geri götürmesi mantıklıdır. Genellikle size neredeyse hiçbir maliyeti yoktur. Ancak garanti kapsamı dışında kaldığında, Apple’a geri götürmek oldukça pahalı bir uygulama olabilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu nedenle bazı müşteriler iPhone’larını Apple dışı tamir merkezlerine götürmeyi tercih ediyor. Apple bu uygulamalara karşı çıktı ancak şirket şimdi biraz daha istekli görünüyor. Apple yakın zamanda Bağımsız Onarım Sağlayıcı Programı adını verdiği şeyi başlattı. Bunun anlamı, küçük tamir dükkanlarına resmi olarak iPhone’ları onarma fırsatı verilecek.

Program kapsamındaki bu mağazalara yetkili Apple servis sağlayıcılarına sağlanan orijinal Apple bileşenlerine, eğitimlerine ve kaynaklarına erişim sağlanacaktır. İlgilenen şirketler aslında ücretsiz olarak kaydolabilir, çalışanlarının Apple tarafından da verilecek bir eğitim programına girmeleri gerekmektedir.

Apple, Bazı Mağazalara iPhone'ları Onarma Hakkı Verdi!

Bu programa uygun bir uygulama olup olmadığından emin değiliz ancak daha önce olmayan bir pazardan orijinal olmayan orijinal iPhone bileşenleri satın almak zorunda olan küçük işletmelere yardımcı olabilir.

Apple, resmi olmayan onarımlarla ilgili bazı uygulamaları için ateş altında kaldı. Örneğin, Apple iPhone’un pil sağlığının yetkisiz bir servis sağlayıcı tarafından tamir edilip edilmediğini göstermesini engelleyecek bazı değişiklikler yapması çok uzun zaman önce bu konuya değindi.

Göz atın:   Apple Servis Fiyatlarında İndirim Yaptı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!