AMD

Apple, Bazı Mağazalara iPhone’ları Onarma Hakkı Verdi!

iPhone’unuz garanti altına alındığında, sabit olması için Apple’a geri götürmesi mantıklıdır. Genellikle size neredeyse hiçbir maliyeti yoktur. Ancak garanti kapsamı dışında kaldığında, Apple’a geri götürmek oldukça pahalı bir uygulama olabilir.

Bu nedenle bazı müşteriler iPhone’larını Apple dışı tamir merkezlerine götürmeyi tercih ediyor. Apple bu uygulamalara karşı çıktı ancak şirket şimdi biraz daha istekli görünüyor. Apple yakın zamanda Bağımsız Onarım Sağlayıcı Programı adını verdiği şeyi başlattı. Bunun anlamı, küçük tamir dükkanlarına resmi olarak iPhone’ları onarma fırsatı verilecek.

Program kapsamındaki bu mağazalara yetkili Apple servis sağlayıcılarına sağlanan orijinal Apple bileşenlerine, eğitimlerine ve kaynaklarına erişim sağlanacaktır. İlgilenen şirketler aslında ücretsiz olarak kaydolabilir, çalışanlarının Apple tarafından da verilecek bir eğitim programına girmeleri gerekmektedir.

Apple, Bazı Mağazalara iPhone'ları Onarma Hakkı Verdi!

Bu programa uygun bir uygulama olup olmadığından emin değiliz ancak daha önce olmayan bir pazardan orijinal olmayan orijinal iPhone bileşenleri satın almak zorunda olan küçük işletmelere yardımcı olabilir.

Apple, resmi olmayan onarımlarla ilgili bazı uygulamaları için ateş altında kaldı. Örneğin, Apple iPhone’un pil sağlığının yetkisiz bir servis sağlayıcı tarafından tamir edilip edilmediğini göstermesini engelleyecek bazı değişiklikler yapması çok uzun zaman önce bu konuya değindi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!