Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor! - TeknoDiot.com

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Abone Ol 

Apple, 10 Eylül’de düzenlediği etkinlikte yeni oyun servisi Arcade’in fiyatını açıklamıştı. Türkiye’deki fiyatlandırması birçok kullanıcıyı kızdırdı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple, Arcade’ı yılın başlarında açıklandı. Ancak, Apple hizmetin ne zaman başlatılacağını veya ne kadara mal olacağını söylemeyi tercih etmemişti.

Apple’ın iPhone etkinliğinde bu detaylar resmi olarak onaylandı. Hizmeti dört gözle bekleyen oyuncular, Apple Arcade’in 19 Eylül’de önümüzdeki hafta başlayacağını onayladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaklar.

Apple ayrıca, müşterilerin aboneliğe başlamadan önce 1 aylık ücretsiz deneme süresine sahip olmasına rağmen, müşterilere ayda 4,99 dolar ödeyeceği fiyatı açıklanmıştı ancak Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor.

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

ABD fiyatı aylık 9,99 dolarken Türkiye bazında ise 15 TL (öğrenciler için 7 TL) ancak Türkiye fiyatı kullanıcıları kızdırdı.

Apple Arcade’in Türkiye fiyatı: aylık 35 TL’cik!

Apple Arcade’in dolar bazında fiyatı, Music’in dolar fiyatının yarısı kadar yani 4,99 dolar. Apple’ın Arcade için Türkiye’ye içerisindeki fiyat tam 35 TL olması gerçekten şaşkınlığa sebep oldu. Sosyal medyada bu fiyatlandırma için oldukça fazla tepki var, Apple Türkiye’de Arcade için fiyat güncellemesine gidecek mi hep beraber göreceğiz.

Göz atın:   Apple, iPhone 12 için MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!