Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Apple, 10 Eylül’de düzenlediği etkinlikte yeni oyun servisi Arcade’in fiyatını açıklamıştı. Türkiye’deki fiyatlandırması birçok kullanıcıyı kızdırdı.

Apple, Arcade’ı yılın başlarında açıklandı. Ancak, Apple hizmetin ne zaman başlatılacağını veya ne kadara mal olacağını söylemeyi tercih etmemişti.

Apple’ın iPhone etkinliğinde bu detaylar resmi olarak onaylandı. Hizmeti dört gözle bekleyen oyuncular, Apple Arcade’in 19 Eylül’de önümüzdeki hafta başlayacağını onayladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaklar.

Apple ayrıca, müşterilerin aboneliğe başlamadan önce 1 aylık ücretsiz deneme süresine sahip olmasına rağmen, müşterilere ayda 4,99 dolar ödeyeceği fiyatı açıklanmıştı ancak Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor.

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

ABD fiyatı aylık 9,99 dolarken Türkiye bazında ise 15 TL (öğrenciler için 7 TL) ancak Türkiye fiyatı kullanıcıları kızdırdı.

Apple Arcade’in Türkiye fiyatı: aylık 35 TL’cik!

Apple Arcade’in dolar bazında fiyatı, Music’in dolar fiyatının yarısı kadar yani 4,99 dolar. Apple’ın Arcade için Türkiye’ye içerisindeki fiyat tam 35 TL olması gerçekten şaşkınlığa sebep oldu. Sosyal medyada bu fiyatlandırma için oldukça fazla tepki var, Apple Türkiye’de Arcade için fiyat güncellemesine gidecek mi hep beraber göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


App Store Para İadesi Nasıl Alınır?

Buğra Noyan

iPhone 11 Serisi Teknosa’da

Umut Bilgen

Fortnite V5.21 Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.