Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Arcade iOS 13 Beta Test Cihazları İçin Erişime Açıldı!

Sonunda Apple’ın “olağanüstü” olarak nitelendirdiği 100’ün üzerinde özel oyunun olmasını beklediğimiz Apple Arcade iOS 13 Beta test cihazlarına kullanıma açtı.

Apple Arcade resmi olarak bugün iOS 13 beta test cihazlarında kullanılabilir. Belirli bir aylık ücret karşılığında abonelik alarak reklamsız düzinelerce çevrimiçi oyuna erişim sunar. Oyunlar Apple cihazlarında da mevcuttur, böylece iOS, MacOS ve Apple TV gibi Apple cihazlarında oyunlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Apple Arcade 19 Eylül’de tüm Apple kullanıcıları için yayına girmesi bekleniyor. Ancak Apple’ın iOS 13 beta programının bir parçasıysanız o tarihe kadar beklemeden erken bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Apple, beta sürümünün kullanıma açık olduğunu resmen açıklamadı, ancak Verge de dahil olmak üzere bir dizi teknoloji sitesi buna erişebildi.

Hizmetin ilk sürümü, 50’den fazla farklı başlık ve bir aylık ücretsiz deneme süresi sunuyor. Böylece hizmet için gerçekten herhangi bir para ödemeniz gerekmeden önce, hizmetin sizin için olup olmadığını görebilirsiniz.

Apple Arcade iOS 13 Beta Test Cihazları İçin Erişime Açıldı!

Apple Arcade aboneliğini 5 dolar gibi makul bir fiyattan abonelik satacak. Yine de Microsoft’un Xbox Game Pass gibi tekliflerle rekabet ederken sorunlar yaşayabilir. Sizin için doğru olup olmadığı, kısmen ne tür bir oyuncu olduğunuza bağlı olacaktır.

Apple Arcade bir aylık ücretsiz deneme sürümü sunduğunu göz önünde bulundurursak, bir tur atmak biraz zekice. Tam oyun kütüphanesi henüz hizmet için uygun olmasa da, bir aylık ücretsiz deneme sürümünden hizmetin nasıl gideceğine dair iyi bir fikir edinebilir ve aboneliğinizi devam ettirmek için ödeme yapabilirsiniz.

Apple ayrıca, bugün platformda bulabileceğiniz bazı oyunların bir özetini yayınladı. Apple Arcade, 19 Eylül’de tüm kullanıcılar tarafından satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu