Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Arcade’in En Yeni Oyunu

Apple Arcade, tatil molasından hemen önce en son oyununu çıkarmayı başardı ve yine çok hoş bir sürpriz oldu. Builder’s Journey olarak adlandırılan oyun, gizemli bir dünyayı keşfeden bir ebeveynin ve çocuğun hikayesini anlatan bir bulmaca/macera karışımıdır.

Builder’s Journey, diorama benzeri farklı ve sevimli dizilere ayrılmıştır. Her biri tek bir ekrana sığacak kadar küçüktür, farklı açılardan bir bakış elde etmek için her seviyeyi hafifçe döndürebilirsiniz. Her biri bir avuç küçük Lego parçasından yapılmış iki karakter var. Çoğu aşamada amaç, çifti seviyenin sonuna getirmek veya birleştirmek. Bazen sadece güzel bir kum kale inşa etmeniz gerekir. Doğal olarak, bunu Lego ile oynayarak yaparsınız.


Apple Arcade'in En Yeni Oyunu

Karakterleri doğrudan kontrol etmezsiniz. Bunun yerine, çoğu durumda yaptığınız şey, onları güvenli bir yere götürmek için bir yol oluşturmaktır. Bu, tehlikeli bir köprü kurmak, acele etmek veya bir karakterin bir kaykay üzerinde yuvarlanabileceği bir dizi rampayı birleştirmek anlamına gelebilir. Başlangıçta, ikisini tuhaf bir vahşi doğada yönlendirirken öncül ve bulmacalar oldukça basittir. Ama kaçınılmaz olarak işler daha karmaşık hale geliyor.

Şirketin geçmişi göz önüne alındığında, özellikle Star Wars ve Harry Potter‘ a dayanan aile dostu aksiyon oyunlarına odaklanan resmi bir Lego ürünü olarak özellikle şaşırtıcı. Ancak Builder’s Journey, Light Brick adında yepyeni bir iç stüdyo tarafından geliştirildi, bu da gelecekte bu deneysel, serebral Lego oyunlarından daha fazlasını görebileceğimizi gösteriyor. Bu arada, Apple Arcade aboneleri şu anda oyuna erişebilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu