Apple, AirPods ve AirPods Pro Üretimini Çoğaltacak! - TeknoDiot.com

Apple, AirPods ve AirPods Pro Üretimini Çoğaltacak!

Abone Ol 

Apple AirPods ve AirPods Pro, beklenildiğinden çok ama çok iyi satılıyor. Nikkei Asian Review’e göre, Cupertino, Pro’nun üretimini iki katına çıkarmak da dahil olmak üzere gerçek kablosuz kulaklığının her ikisinin de üretimini hızlandırmak için tüm üreticilerine ve sağlayıcılarına bir not gönderdi.

AirPods Pro’nun üretim ortağı Luxshare-BİT’tir ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde iki tesisi vardır. Apple’ın verimi ayda 1 milyon birimden ayda 2 milyon birimine ikiye katlaması gerekiyordu. Kablosuz şarj muhafazalı normal AirPods GoerTek tarafından Vietnam merkezli fabrikalarında monte edilir ve daha az miktarda olmasına rağmen üretimde bir artış görmesi gerekmektedir.

Apple, AirPods ve AirPods Pro Üretimini Çoğaltacak!

Kablosuz kulaklıklar, Apple’ın en hızlı büyüyen ürünüdür ve analistler, yılda 200 milyon adet satılabileceğini, 2020 gibi erken bir sürede 80 milyona ulaşacağını tahmin ediyorlar. Bu ayın başlarında Bloomberg, Apple’ın 60 milyona çıkacağını bildirdi. AirPods Pro için artan ilgi sayesinde 2019’un en çok satanlar listesinde kendini göstermeyi başardı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yeni kablosuz kulaklıklar şu anda aktif gürültü iptali ile 249 dolara sunuluyor ve bazı pazarlarda 30 güne kadar bekleme süresi mevcutken, normal AirPods kablosuz şarj kutusu olmadan 159 dolara ve 199 dolara mal oluyor.

Göz atın:   LG G7 Yeni Bir Özelliğe Sahip Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu