TeknoDiot.com
   
   

Apple AirPods 2 n11.com’da Satışta

Apple AirPods 2 n11.com’da Satışta

E-ticaret platformu n11.com, Apple’ın ses getiren kulaklığı AirPods modelinin ikinci neslini satışa açtı. 2 yıl boyunca Apple Türkiye garantisi ile gelen AirPods 2 n11.com’da 1.089 TL’den satışa sunuluyor.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, kablosuz kulaklık deneyimi bir üst seviyeye taşıyan AirPods’un ikinci neslini teknoloji severlerle buluşturuyor. Sadelik ve teknolojinin mükemmel birlikteliğinden oluşan Apple’ın gözde kablosuz kulaklığı AirPods’un ikinci nesli AirPods 2 n11.com’da 1.089 TL’den satışa sunuluyor. Yaklaşık 3 senenin ardından tüketicilerle buluşan yeni AirPods modeli akıllı gürültü engelleme özelliğiyle öne çıkıyor.

Kesintisiz müzik deneyimi

4 gram ağırlığıyla görülmemiş performans sağlayan AirPods 2, tek şarjla 5 saate kadar dinleme süresi ve 3 saate kadar konuşma süresi özelliğiyle geliyor. Sadece 15 dakika şarj ile 3 saate kadar dinleme süresi sunan ve yeni kablosuz şarj kutusu ile 24 saatten fazla pil ömrü ile gelen model kesintisiz müzik deneyiminin adresi oluyor. Gücünü yeni Apple H1 kulaklık çipinden alan AirPods 2 sesle Siri aktivasyonuna da olanak verirken kullanıcıların oyun oynarken karşı karşıya geldiği ses gecikmesini yüzde 30 oranında azaltıyor.

Tek bir dokunuşla açılan ve kulaklık kulaktan çıkartıldığında müziği durduran Apple AirPods 2 üstün teknolojisiyle tekno severleri bekliyor. 2 yıl boyunca Apple Türkiye garantisi ile gelen model n11.com’da 1.089 TL’den satışa sunuluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.