Apple, Abonelikler İçin Faturalandırma Dönemini Sunuyor!

Abone Ol 

Hesabınıza eklediğiniz kredi kartını faturalandırmaya çalışırken hata olduğunda aboneliğin duraklatıldığı iTunes App Store ile faturalandırma sorunlarıyla karşılaştınız mı? Varsa, Apple’ın App Store abonelikleri için bir fatura ödemesi süresi getireceğini öğrenmekten memnun olacaksınız.

Apple’nin Geliştirici web sitesinde yayınlanan bir yayına göre, ”Otomatik yenilenebilir abonelik deneyimini geliştirirken müşteri kaybını azaltmak için bir çözüm oluşturmak için önde gelen geliştiricilerle yakın bir şekilde çalıştık. Başarısız otomatik yenilemeler için yeni ödemesiz süreyle aboneler, Apple ödemeyi toplamaya çalışırken uygulamanın ücretli içeriğine erişmeye devam edebilir.”

Apple, Abonelikler İçin Faturalandırma Dönemini Sunuyor!

Apple’ın müşterileri mümkün olduğu kadar abone tutmak için ellerinden geleni yapması şaşırtıcı değil. Bunun nedeni, aboneliklerin tek seferde yapılan tek bir satın alımlara karşı sabit bir gelir kaynağı sağlamasıdır. Aynı zamanda Apple’nin, gerçekten çok fazla bir şey yapmadan abonelikten paylarını sürekli olarak almasına izin verecektir.

Apple’a göre, ödemesiz süre, abonelik süresine göre değişecektir. Örneğin, bir haftalık abonelik 6 günlük ödemesiz süre ve 16 günlük abonelik içeren bir aylık abonelik, gibi hizmetler sunacak.

Göz atın:   Samsung, Galaxy Note 10'un Kamera Özelliklerini Galaxy S10'a Ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu