Apple 2020 Yılında iPhone Tasarımlarında Eskiye Dönebilir! - TeknoDiot.com

Apple 2020 Yılında iPhone Tasarımlarında Eskiye Dönebilir!

Abone Ol 

Apple 2020 yılında tanıtacağı iPhone’larda iPhone 4’e benzeyen yeniden tasarlanmış şekilde metal çerçeve kullanabilir.

Bu ayın başlarında Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini tanıttı. Bir sonraki iPhone lansmanı hala bir yıl uzakta olsa da, 2020 iPhone söylentileri şimdiden başladı ve yeni raporlar Apple’ın  iPhone tasarımını önemli ölçüde değiştireceğini gösteriyor.

Apple 2020 Yılında iPhone Tasarımlarında Eskiye Dönebilir!

 

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ming-Chi-Kuo’nun bir raporuna göre, 2020 iPhone’ların 2010’da iPhone 4’te görülen yeniden tasarlanmış bir metal çerçeve yapısına sahip olduğu söyleniyor. Yeni cihazların “daha karmaşık bir segmentasyon tasarımı” olduğu söyleniyor. Kalıplama yapısını korumak için safir veya cam kapak takımı kullanabilir.”

Raporda ayrıca, olukta safir veya cam kullanımının yapıyı koruyabileceği, gelecek yılki iPhone’da metal çerçeve kullanımının metal çerçevenin maliyetini yüzde 50 ila 60’a kadar ve cam kasayı %70’e kadar arttıracağı belirtiliyor. Orta çerçevede ise orta çerçevenin maliyeti yaklaşık yüzde 25 – 35 artabilir ve şasi maliyeti yüzde 20 – 30 artabileceği söyleniyor. Bu raporlara göre gelecek yıllarda ülkemize daha pahalı iPhone modelleri gelebilir.

 

Göz atın:   Helio G90 Geliyor !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu