Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Koronavirüs İçin 10 Milyon Adet Maske Bağışladı!

Apple CEO’su Tim Cook kendi tedarik zincirlerini kullanarak Amerika ve Avrupa’da salgının çok etkilediği ülkeler için 10 milyon maske tedarik ettiklerini açıkladı.

Hafta sonu boyunca ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Apple’ın COVID-19 salgını sırasında ABD’deki sağlık profesyonellerine 6 milyondan fazla N95 maskesi bağışladığını söyledi.


Dün bir basın toplantısında, Pence bunu 9 milyona çıkardı ve şimdi Tim Cook daha fazla ayrıntı sunmak için Twitter’da detayları açıkladı. Apple CEO’su Tim Cook kendi tedarik zincirlerini kullanarak Amerika ve Avrupa’da salgının çok etkilediği ülkeler için 10 milyon maske tedarik ettiklerini açıkladı. 

Twitter’da yayınlanan bir videoda Tim Cook, Apple’ın şimdiye kadar ABD’deki tıp camiasına kaynak sağladığını, tedarik ettiğini ve 10 milyon maske bağışladığını söyledi. Bu aynı zamanda bu maskelerin nereden geldiğiyle ilgili daha fazla bilgi verdi.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”82360″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Huawei’den sonra Apple’da maske bağışında bulundu

Zaten bu maskelerin Apple tarafından zaten elinde bulunuyormuş, Cook’un ifadesi Apple’ın bu maskeleri kaynaklamak için operasyon ekibine güvendiği anlamına geliyor. Cook videoda şöyle dedi:

Apple, Koronavirüs İçin 10 Milyon Adet Maske Bağışladı!

“Birçoğunuzun yaptığını bildiğim gibi evden çalışıyorum ve uzmanların hepimizin yapmasını önerdiğini yapmaya teşvik etmek için biraz zaman ayırmak istedim. Mümkün olduğunda ve mümkün olmadığında evde kalmak için, sizinle dışarıdaki herkes arasında 1 metreye yakın mesafe bıraktığınızdan emin olun.

Ayrıca bu sabah Apple’ın ABD’deki tıp camiasına kaynak sağladığını ve 10 milyon maske bağışladığını söylemekten çok memnunum. Bu insanlar, cephelerde yaptıkları tüm çalışmalar için minnet borcumuzu hak ediyorlar.

Ayrıca bu sabah biraz zaman ayırıp hepimizin çalışmaya güvendiğimiz insanları tanımasını istiyorum. Depo çalışanlarından teslimatçılara, yerel süpermarket ve eczanelerimizde rafları stoklayan insanlara, bu insanlar da minnet borcumuzu hak ediyor. Bu en zor zamanlarda en büyük gücümüzü gösteriyoruz ve bu duruma yükseleceğimizi biliyorum.”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu