App Store Fiyatlarına Zam Geldi

Apple’dan Beklenmedik Zam Geldi

Abone Ol 

Apple’ın 30 Ekim günü düzenlediği özel bir etkinlikte yeni iPad Pro ve Macbook Air modelleri ile birlikte azda olsa yaptığı indirim haberleri yerini App Store fiyatları için yapılan büyük zamlara bıraktı!

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple kullanıcılarının hiç beklemediği bir zam haberi App Store’dan geldi. Apple genellikle daha çok ürünlerine zam yaparken App Store fiyatlarına çok dokunmuyordu.

Bu aralar ülkemizde uyguladığı fiyat politikaları sürekli değişen Apple, yeni yeni iPhone ve Apple Watch fiyatlarına indirimler yapmıştı. Bu sefer ise Apple, App Store fiyatları için yaptığı zam ile gündeme tekrar geldi.

[sp-related style=”dark” id=”29707″]

Apple'dan Beklenmedik Zam Geldi

Ülkemizdeki döviz kurunun değişkenliğinden dolayı Apple yerine rahat durmuyor. Apple’ın App Store fiyatlarına zam yapması kullanıcıları şaşkına çevirdi. Henüz uygulama içi satın almalara gelmemiş olan zam birkaç gün içinde bütün uygulamaları etkileyecek gibi görünüyor.

App Store uygulamalarına zam geleceği söz konusu olurken Apple Music için bir zam beklenmiyor. Bütün kullanıcıları etkileyecek olan bu zamlar ile birlikte Apple nasıl bir fiyatlandırma politikası izleyecek bilemiyoruz.

Göz atın:   İnsanların Linux Kullanması İçin 5 Neden

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL