Tiktok Takipçi Satın Al

Apex Legends’da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

EA’nın ilk Battle Royale oyunu Apex Legends çıktığı günden bugüne oyun gündeminde popüler olmaya devam ediyor.

Çıktığı günden bugüne güzel başarılar elde etmeye devam eden Apex Legends, kısa süre içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Apex Legends bu hafta yeni bir güncellemeye kavuştu ve bu güncellemeyle beraber yeni karakterler, renk körü modunda geliştirmeler ve performans iyileştirmeleri yapıldı.


Bu güncelleme sonucunda yaklaşık 500.000 Apex Legends oyuncusunun hesabını engelleyen Respawn, hile konusunda taviz vermiyor. Diğer Battle Royale oyunları olan PUBG ve Fortnite gibi rakiplerinin yanında hemen sönmek istemediğini bu tür önlemlerle asıl oyuncuları halen oyunda tutmayı başarabiliyor.

Apex Legends'da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

Apex Legends’da hileciler temizleniyor

Ayrıca yeni bir raporlama sistemiyle karşımıza çıkan oyun bir sonraki güncellemeyle birçok yeniliğin geleceği hakkında sinyaller veriyor. Güncellemeyle gelen bir başka yenilik ise Razer kullanıcılarının hoşuna gidebilir.

Yeni güncellemeyle oyuna Razer Chroma desteği geldi. Bu özellikle beraber tüm Razer ürünleri entegre edilebiliyor. Bunun yanı sıra Razer ürünlerde yer alan aydınlatmayla beraber oyunda bulunan birçok efekti kullanabilirsiniz. Son olarak Apex Legends sistem gereksinimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu