TeknoDiot
     
     
     

Apex Legends’da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

Apex Legends'da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

EA’nın ilk Battle Royale oyunu Apex Legends çıktığı günden bugüne oyun gündeminde popüler olmaya devam ediyor.

Çıktığı günden bugüne güzel başarılar elde etmeye devam eden Apex Legends, kısa süre içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Apex Legends bu hafta yeni bir güncellemeye kavuştu ve bu güncellemeyle beraber yeni karakterler, renk körü modunda geliştirmeler ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Bu güncelleme sonucunda yaklaşık 500.000 Apex Legends oyuncusunun hesabını engelleyen Respawn, hile konusunda taviz vermiyor. Diğer Battle Royale oyunları olan PUBG ve Fortnite gibi rakiplerinin yanında hemen sönmek istemediğini bu tür önlemlerle asıl oyuncuları halen oyunda tutmayı başarabiliyor.

Apex Legends'da 500 Bin Oyuncuyu Banlandı

Apex Legends’da hileciler temizleniyor

Ayrıca yeni bir raporlama sistemiyle karşımıza çıkan oyun bir sonraki güncellemeyle birçok yeniliğin geleceği hakkında sinyaller veriyor. Güncellemeyle gelen bir başka yenilik ise Razer kullanıcılarının hoşuna gidebilir.

Yeni güncellemeyle oyuna Razer Chroma desteği geldi. Bu özellikle beraber tüm Razer ürünleri entegre edilebiliyor. Bunun yanı sıra Razer ürünlerde yer alan aydınlatmayla beraber oyunda bulunan birçok efekti kullanabilirsiniz. Son olarak Apex Legends sistem gereksinimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Yılın Oyununlarını Açıkladı, Tam Liste!

Hüseyin Ceylan

2017 Yılının En Çok İlgi Gören Mobil Oyunu Ne Kadar Kazandı?

Uğur Aydemir

The Witcher 3’in Belgeselinin Fragman Geldi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.