Tiktok Takipçi Satın Al

cNed, BBL Esports’tan Ayrıldığını Açıkladı!

Genç Oyuncu cNed, BBL Esports’tan ayrıldığını Twitter üzerinden duyurdu ve E-spor dünyasında gündem oldu!

BBL Esports Nedir?

BBL Esports, başta ünlü Twitch yayıncısı wtcN (Ferit Karakaya) önderliğiyle, BigBossLayf adlı yayıncı ekibinin kurduğu, başarılı bir e-spor takımıdır. Şimdilik sadece Valorant takımı olan BBL Esports final turunda rakibi Team Bonk’u 2-0 yenerek, Odyssey turnuvasına katılmaya hak kazandılar ve ülkemizi temsil ettiler.


cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı!

cNed Kimdir?

E-spor dünyasında cNed olarak bilinen, 18 Ocak 2002 de İstanbul’da doğan Mehmet Yağız İpek, küçük yaşlarda abisi ile Counter Strike oynayarak e-spor dünyasını keşfetmeye başladı. Bir süre boyunca Counter Strike oynayan Mehmet Yağız İpek, ülkemizde Zula’nın daha çok ilgi görülmesi sebebiyle Zula adlı Türk yapımı FPS oyununa başlamış ve 15 Şubat 2019 tarihinde, ICE Warriors adlı takıma katılarak, 2 Sezon boyunca Zula e-spor liginde mücadele etmiştir. cNed, 2020 Nisan ayında Riot Games’in yapmış olduğu olduğu Valorant isimli oyuna geçiş yapmış ve Twitch Rivals adlı turnuvaya katılarak gözleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı!
Görsel: esporin.com

cNed Neden BBL Esports’dan Ayrıldı?

cNed, Twitter da yaptığı açıklamada, kendisinin uzun kontrat istemediğini ama karşı tarafın ise uzun kontrat teklif etmesi sebebiyle takımdan ayrılmak zorunda kaldığını söyledi ve ardından Twitter’da takım aradığını gelen teklifleri değerlendireceğini duyurdu.

Bu olaydan sonra BBL Esports’un kurucularından olan ünlü Türk yayıncı wtcN (Ferit Karakaya) Twitter üzerinden, “Başarıyı öldüren iki şey sabırsızlık ve açgözlülüktür. Jim Rohn abimin güzel bir sözü” yazarak cNed’e tepki gösterdi.

 

cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı! cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı! cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı! cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı! cNed, BBL Esports'tan Ayrıldığını Açıkladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu