TeknoDiot.com
   
   

Apex Legends Mobile Geliyor!

Apex Legends Mobile Geliyor!

EA’nın daha çiçeği burnunda olan Apex Legends’in mobile gelmesi söz konusu. Apex Legends oyunu PC, PlayStation ve Xbox platformlarında çıkışını bir hafta önce gerçekleştirmişti.

PUBG ve Fortnite’ı çıktığı günden bu yana  acaba tahtından indirebilecek mi diye düşündüren oyun olan Apex Legends, şimdi de PC ve konsollardan sonra mobile gözünü dikti. Peki, Apex Legends Mobile ne zaman çıkış yapacak. EA Games’in CEO’su, Apex Legends Mobile için kolların sıvandığını açıkladı. Apex Legends, çıktığı günden itibaren Twitch platformunda da en çok izlenen oyunlar arasına girmeyi başararak büyük başarı elde etti. Battle Royale türüne farklı bir bakış açısı getiren Apex Legends’ın mobil sürümünü çıkarmak isteyen EA, Apex ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Apex Legends Mobile Geliyor!

Rakipleri PUBG ve Fortnite‘ın mobil platformda da yer alması Apex Legends‘ın işini zorlaştıracak gibi görünüyordu. Ancak EA bu zorluğu ortadan kaldırmak için oyununu mobile de taşıyacağını açıkladı.

[sp-related style=”dark” id=”36045″]

[sp-related style=”dark” id=”36453″]

EA CEO’su Andrew Wilson’ın “Önceden de belirttiğim gibi, Apex Legends’ı ilerleyen zamanlarda mobile cross-play olarak yayınlamayı planlıyoruz. Oyunun Amerika ve Avrupa’nın yanında Asya’da muazzam bir değere ulaşmasını bekliyorum, ki bunun için sürekli iletişimdeyiz.” açıklamasında bulundu.

Android ve iOS platformları içinde geliştirilebileceklerini belirten CEO, şimdilik bu konu üzerinden yoğunlaştıklarını da özellikle dile getiriyor.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.