«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Apex Legends’a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

Apex Legends’a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

Apex Legends'a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

EA’nın yeni Battle Royale oyunu Apex Legends için ilk büyük güncelleme yaklaşıyor. Güncellemeyle gelecek olan yeni karakterler ve silahlar güncelleme kod satırında yakalandı.

Twitch’de Fortnite’ın günlük en çok izlenme rekorunu 12 Şubat tarihinde kırarak, CS:GO’nun arkasında 2. sıraya oturan Apex Legends, 4 Şubat’taki çıkışından sadece 8 gün sonra böyle bir rekora imza atması oldukça popüler olmasını sağladı.

 Octane ve Wattson isimli iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMG ismindeki yeni silahlar Apex Legends oyuncularıyla buluşacak.  Octane’ın ek hızkısaltılmış yeniden yükleme süreleri ve iki kat sağlık rejenerasyonu şeklinde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin kişisel olup olmadığı veya ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

  • Apex Legends Mobile Geliyor!

Başka karakterler veya silahlar yolda olabilir!

Ayrıca yeni karakterlerden biri olan Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek muhtemelen, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti. Bu arada sızdırılan bilgilerde ise bir isim listesi daha keşfedildi ancak bu isimler karakter isimleri mi yoksa silah isimleri mi henüz orası netleşmiş değil. Sızdırılan diğer liste ise şöyle; Crypto, HusariaJerichoNomadProphetRampartRosie ve Skunner.

Yeni karakterlerin Electronic Arts‘ın geçmiş oyunlarında da gördüğümüz üzere- ancak para ile satın alınabileceğini düşünüyoruz. Yeni karakterlerin yaz aylarına doğru oyuna eklenebileceği tahmin ediliyor. Son olarak yeni silahlardan biri Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek. Diğer silah olan L-Star EMG60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasarkafayaatışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.

Yeni Karakter: Octane

Yeni Karakter Wattson


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *