Apex Legends Yeni Karakterler ve Yeni Silahlar - TeknoDiot.com

Apex Legends’a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

Abone Ol 

EA’nın yeni Battle Royale oyunu Apex Legends için ilk büyük güncelleme yaklaşıyor. Güncellemeyle gelecek olan yeni karakterler ve silahlar güncelleme kod satırında yakalandı.

Twitch’de Fortnite’ın günlük en çok izlenme rekorunu 12 Şubat tarihinde kırarak, CS:GO’nun arkasında 2. sıraya oturan Apex Legends, 4 Şubat’taki çıkışından sadece 8 gün sonra böyle bir rekora imza atması oldukça popüler olmasını sağladı.

 Octane ve Wattson isimli iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMG ismindeki yeni silahlar Apex Legends oyuncularıyla buluşacak.  Octane’ın ek hızkısaltılmış yeniden yükleme süreleri ve iki kat sağlık rejenerasyonu şeklinde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin kişisel olup olmadığı veya ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

Apex Legends'a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

[sp-related style=”dark” id=”36506″]

Başka karakterler veya silahlar yolda olabilir!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ayrıca yeni karakterlerden biri olan Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek muhtemelen, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti. Bu arada sızdırılan bilgilerde ise bir isim listesi daha keşfedildi ancak bu isimler karakter isimleri mi yoksa silah isimleri mi henüz orası netleşmiş değil. Sızdırılan diğer liste ise şöyle; Crypto, HusariaJerichoNomadProphetRampartRosie ve Skunner.

Yeni karakterlerin Electronic Arts‘ın geçmiş oyunlarında da gördüğümüz üzere- ancak para ile satın alınabileceğini düşünüyoruz. Yeni karakterlerin yaz aylarına doğru oyuna eklenebileceği tahmin ediliyor. Son olarak yeni silahlardan biri Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek. Diğer silah olan L-Star EMG60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasarkafayaatışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.

Göz atın:   Apex Legends Mobile Geliyor!

Yeni Karakter: Octane

Apex Legends'a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

Yeni Karakter Wattson

Apex Legends'a Gelecek Yeni Karakterler ve Silahlar Sızdırıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu