Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı AOC GM200 Oyuncu Mouse İncelemesi

Fiyatı ile dikkat çeken AOC GM200 oyuncu mouse modeli bu videomuzun konuğu oluyor. 48 IPS’ye (inç/sn) düzeyinde bir hareket hızı algılaması sunan Pixart 3519 her tür oyun için mükemmel şekilde işe yarar.


10G hız, mouse hareketlerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Sensör USB1.1 Tam Hız modunu destekler ve 1.000Hz’e kadar programlanabilir bir bildirim hızına sahiptir. Ek olarak 1000 Hz değerinde frekans hızına ise ev sahipliği yapmaktadır.

DPI (nokta/inç), bir mouse hassasiyeti ölçüm birimidir ve işaretçinin inç başına kaç piksel hareket ettiğini ifade eder. 4.200 DPI çözünürlük, imlecinizi hızlı ve doğru bir şekilde yeniden konumlandırabileceğiniz için tüm oyunlarda kesin bir kontrole sahip olmanızı sağlar.

GM200, klasik oyun atmosferi yaratan RGB arka ışıkla aydınlatılır. Mouse’unuzu ayarladığınız DPI düzeyine bağlı olarak farklı renkler seçebilirsiniz.

Farklı oyunlar, DPI’nız için farklı ayarlar gerektirir. Entegre bir anahtar sayesinde mouse hassasiyetini tek bir tıklama ile kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayarlar gecikmeden anında uygulanır.

AOC GM200 İnceleme Videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu