Tiktok Takipçi Satın Al

Android ve iOS’taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Mobilde çiftçilik oyun oynamayı seviyorsanız bu listemiz size göre. Çiftçilik oyunları da dahil olmak üzere birçok farklı türü seviyoruz.

Zor işleri yapmak zorunda kalmadan çiftlik hayvanlarını yetiştirmek ve bitkileri sulamak konusunda son derece rahatlatıcı bir şey var o da mobil oyunlar.


PC’de oynayabileceğiniz tonlarca çiftçilik oyunu varken, mobilde oynamak için birçok ücretsiz oynanabilen çiftçilik oyunu da var. Yani, buğdayı samandan ayırmak için bir demet oynadıktan sonra, akıllı telefonunuz için en iyi tarım oyunları bunlar;

Tiny Sheep

Android ve iOS'taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Tiny Sheep tam olarak kulağa hoş geliyor. Rustik bir toprak parçası üzerinde koyun yetiştirmenizi sağlayan mobil bir çiftçilik oyunu. Bir evcil hayvan oyunu ve bir tarım simülatörü arasında bir haç gibi. Kesinlikle sevimli grafikler ve çok basit bir kurulumla, Tiny Sheep’in kullanımı gerçekten basittir. Hareket halindeyken, bu tarım sim, kullanışlı görsel talimatlarla yünlü hakimiyet yolunda size yol gösterir. Hem uygulama içi satın alımlar hem de oyun içi reklamlar var, ancak bunların eğlencemizi bozmadığını gördü.

Hay Day

Android ve iOS'taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Hay Day, dürüstçe bizim kadar zevk almayı beklemediğimiz bir çiftçilik simülasyon oyunuydu. Yüzeyde kesinlikle lehine bir işaret olmayan Farmville’e çok benziyor.

Hoş bir sürprizle birlikte, bu oyun eğlenceli ve inanılmaz derecede çekici oldu. Hay Day, otomasyon ve kişiselleştirme arasında doğru seviyeye ulaşıyor. Bunun amacı, kâr sağlamak için hayvancılık ve bitki mahsullerini yetiştirmektir. Bu çiftliği daha sonra çiftliğini yükseltmek için kullanabilirsin.

Siz aktif olarak oyunu oynamıyorsanız çiftliğiniz kendi başına çalışacaktır. Aktif olarak oynarken yeni öğeler, hayvanlar veya araçlar yükseltebilir ve satın alabilirsiniz.

Çiftliğinizin tam olarak istediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için bu öğeleri, hayvanları veya araçları haritanızda gezdirebilirsiniz.

Egg, Inc.

Android ve iOS'taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Egg, Inc. kişisel olarak bir yıldan fazla süredir oynadığım bir tarım oyunudur, çünkü çoğunlukla oyun içi estetiğinin büyük bir hayranıyım. Açarsanız, oyunun bir tür “indie” görünümü ile parlak, ilginç ve renkli olduğunu göreceksiniz.

Arka planda çalışan neredeyse tamamen otomatik bir kılavuz çekme oyunu olarak, Egg, Inc.’in amacı bir kümes hayvanı çiftliği kurmak ve onu büyük, kâr eden bir makineye dönüştürmektir.

Blocky Farm

Android ve iOS'taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Oyun mekaniği açısından Hay Day ile neredeyse aynı olan, ancak farklı bir görünüme sahip bir oyun mu arıyorsunuz?

Hem Android hem de iOS için ücretsiz oynanabilen bir tarım simülatörü olan Blocky Farm’ı deneyin. İki oyunun neredeyse aynı olduğunu söylediğimizde, tam anlamıyla kastediyoruz.

Bu iki uygulama arasındaki oyun birbirini yansıtıyor.

  • Hem Hay Day hem de Blocky Farm benzer bir oyun içi satın alma düzeyine ve aynı reklam düzeyine sahiptir.
  • Her ikisi de size anlaşılması kolay talimatlar verir ve karlı bir çiftlik kurma hedefinize doğru çalışmanıza yardımcı olur.
  • Her iki oyunda da kar elde etmenin yolu hayvan yetiştirmek ve ekin yetiştirmektir.

Farm Heroes Saga

Android ve iOS'taki En İyi 5 Çiftçilik Oyunu

Listemizde son olarak, farklı bir tarım sim itiraz ile dokunarak bulmaca oyunu Farm Heroes Saga olduğunu.

Tiny Sheep gibi Farm Heroes Saga da türler arası bir karışım. Oyunun temel amacı, damalı bir oyun tahtası üzerinde farklı meyve ve sebzeleri eşleştirmektir.

  • Aynı türden üç veya daha fazla sebzeyi arka arkaya eşleştirdiğinizde, bunlar haritadan silinir.
  • Bu maçlardan kazanılan puanlar, puan kazanabilmeniz için belirli bir eşiği geçmesi gereken toplam puanınıza doğru gider.
  • Her seviyede kazandığınız puanlar sayesinde, çalarınızı bir başka ücretsiz oynanabilen mobil oyun olan Tamagotchi Forever’da gördüğünüz dolambaç yoluna benzer şekilde Farm Heroes Saga’da daha büyük bir oyun tahtasında hareket ettirebilirsiniz.
  • Daha yüksek seviyelere ulaştıkça, çiftlik çevresinde size yardımcı olmak için farklı hayvanlar, nesneler ve power-ups kazanabilirsiniz.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu