Tiktok Takipçi Satın Al

Android Kullananlar için Gmail Aboneliğinden Çık Özelliği Geliyor

Android kullanıcıları kullanıma sunulan bir Gmail Abonelikten Çıkma butonunu fark etmeye başladı. Bu yeni buton, kullanıcıların ilgileri olmayan e-posta veya bültenlere abonelikten çıkmalarına yardımcı olacak. Şu anda, Gmail kullanıcıları bir e-posta kanalından abonelikten çıkmak istediklerinde, arayüzün altına doğru kaydırmaları ve abonelikten çıkma butonu bulmaları gerekiyor.

Google, butonu daha belirgin ve erişilebilir hale getirerek kullanıcıların alanını daha hızlı bir şekilde temizlemelerine yardımcı oluyor. Daha önce, Google bu abonelikten çıkma seçeneğini belirli göndericilerden e-postaları açmayan kullanıcılara getirmişti. Şimdi ise teknoloji devi bu aracı her zaman kullanıcıların erişimine ve rahatsızlık veren e-postalardan kurtulmalarına yardımcı olması için geliştirmeye çalışıyor.


Bu özellikle zaten geliştirme aşamasında ve bu konuda bilgisi olan bazı kişiler tarafından fark edildi. Mevcut ayrıntılardan, bu düğmenin nerede yer alacağı ve nasıl çalışacağı açıktır. Bilgisizce bültenlerine veya e-postalarına abone olduğunuz için çeşitli işletmelerden e-posta almak için bıktıysanız, bu özellik size büyük kolaylık sağlayacak.

Android Kullananlar için Gmail Aboneliğinden Çık Özelliği Geliyor

Gmail Abonelikten Çıkma düğmesi ile rahatsız edici e-postalardan yakında abonelikten çıkabileceksiniz
Muhtemelen Gmail gelen kutunuzda yapmakla ilgili olmadığınız bir sürü e-posta olduğunu kabul edersiniz. Bu e-postalar, sundukları hizmetlere erişmek amacıyla web sitelerine üye olmanızın bir sonucu olarak gelir. Bu hizmetlerden yararlandıktan sonra, abonelerine gönderdikleri rahatsız edici e-postalarla sıkışıp kalırsınız.

İlgili Makaleler

Bu çok rahatsız edici ve çoğu insan, yeterince sabırlı olduktan sonra bu e-postaların aboneliklerinden çıkmayı tercih eder. Ancak bu hizmetlerden abonelikten çıkmak için e-posta sayfasının altına doğru kaydırmanız gerekiyor. Burada küçük bir abonelikten çıkma düğmesi bulunur ve çoğu kullanıcı bunu bulmakta zorluk çekebilir.
Tüm bunlar son buluyor çünkü Google artık büyük bir abonelikten çıkma düğmesi üzerinde çalışıyor. Bu yeni düğme, e-posta arayüzünün sağ üst köşesine, gönderenin adının hemen yanına yerleşecek.Bu düğmeye dokunarak, kullanıcılar gönderenin web sitesine gidip e-postalardan aboneliklerini iptal edebilecekler.

Şu anda bu özellik geliştiriliyor ve sadece birkaç Gmail kullanıcısı erişimine sahip. Ancak Google, yakın gelecekte daha fazla kullanıcıya hazır olarak sunmayı planlıyor. Kullanıcılar, yakında küresel olarak yayınlanacak olan Gmail uygulaması güncellemesi aracılığıyla bu özelliğe erişim sağlayabilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu