Android Auto, Sürücülere Beklenmedik Sorunlar Getiriyor! - TeknoDiot.com

Android Auto, Sürücülere Beklenmedik Sorunlar Getiriyor!

Abone Ol 

Bu haftanın başlarında Google, uyarıların sesini kapatmak için uzun zamandır beklenen Android Auto için bir güncelleme yayınladı ancak şimdi kullanıcılar Android Auto 5.0’ı yüklemenin beklenmedik sonuçlarından şikayet etmeye başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google Play’den 5.0.5002 sürümü yüklü bir uygulama, direksiyon simidindeki çağrı kabul ve ret düğmelerinin Google platformuyla düzgün çalışmayı durdurduğunu bildirmektedirler. Aynı zamanda, akıllı telefon Bluetooth ile araca bağlanırsa, her şey iyi bir şekilde çalışır.

Tabii ki, araç sahipleri hala dokunmatik ekranı kullanabilir. Bununla birlikte, sürüş sırasında doğrudan direksiyon simidindeki fiziksel düğmeler kadar kolay ve güvenli değildir. Kullanıcılar, Google Asistan sesli asistanına erişim de dahil olmak üzere diğer düğmelerin düzgün çalışmaya devam ettiğini belirtir.

Android Auto, Sürücülere Beklenmedik Sorunlar Getiriyor!

Reddit sosyal haber sitesinde ve resmi Google’ın Android Otomatik Destek Forumu’nda onlarca şikayet ve tartışma yayınlandı. Sorun, farklı model ve otomobil markalarını ve Android sürümlerini kapsıyor.

Göz atın:   FIFA 2018’in En İyi Oyuncuları Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!