Tiktok Takipçi Satın Al

Android Auto, Sürücülere Beklenmedik Sorunlar Getiriyor!

Bu haftanın başlarında Google, uyarıların sesini kapatmak için uzun zamandır beklenen Android Auto için bir güncelleme yayınladı ancak şimdi kullanıcılar Android Auto 5.0’ı yüklemenin beklenmedik sonuçlarından şikayet etmeye başladı.

Google Play’den 5.0.5002 sürümü yüklü bir uygulama, direksiyon simidindeki çağrı kabul ve ret düğmelerinin Google platformuyla düzgün çalışmayı durdurduğunu bildirmektedirler. Aynı zamanda, akıllı telefon Bluetooth ile araca bağlanırsa, her şey iyi bir şekilde çalışır.


Tabii ki, araç sahipleri hala dokunmatik ekranı kullanabilir. Bununla birlikte, sürüş sırasında doğrudan direksiyon simidindeki fiziksel düğmeler kadar kolay ve güvenli değildir. Kullanıcılar, Google Asistan sesli asistanına erişim de dahil olmak üzere diğer düğmelerin düzgün çalışmaya devam ettiğini belirtir.

Android Auto, Sürücülere Beklenmedik Sorunlar Getiriyor!

Reddit sosyal haber sitesinde ve resmi Google’ın Android Otomatik Destek Forumu’nda onlarca şikayet ve tartışma yayınlandı. Sorun, farklı model ve otomobil markalarını ve Android sürümlerini kapsıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu