Tiktok Takipçi Satın Al

Among Us Sistem Gereksinimleri

Among Us sistem gereksinimleri 2020, tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Among Us çalıştırabilir mi?


Among Us, Türkçesi ise Aramızda Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan ve 15 Haziran 2018’de yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunudur.

Son dönemde Twitch yayıncılarının da oldukça fazla oynadığı bir oyun olan Among Us sistem gereksinimleri detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

Başlangıçta 2018’de çok az ilgi görerek piyasaya sürülürken , birçok tanınmış Twitch yayıncısı ve onu oynayan YouTuberlar nedeniyle 2020’de popülerlik kazandı. Oyunun popülaritesine cevaben, 2020’de Among Us 2 bekleniyordu ancak iptal edildi.

4-10 oyuncuyu destekleyen çok oyunculu bir oyundur. Bu oyuncuların 1–3’ü her oyunda rastgele olarak Sahtekar olarak seçilirken geri kalanlar Mürettebat Arkadaşıdır. Oyun üç haritadan birinde oynanabilir : bir uzay gemisi (The Skeld), bir karargah binası (Mira HQ) veya bir gezegen üssü (Polus). Mürettebat arkadaşlarına haritada mini oyunlar şeklinde tamamlamaları için görevler verilir, elektrik tesisatı ve yakıt doldurma motorları gibi hayati sistemler üzerindeki bakım çalışmalarından oluşur.

Among Us Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+ Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Intel Pentium 4
  • RAM: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 510
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 250 MB

Oyun, bir bilgisayardan donanım olarak fazla bir şey talep etmiyor ve biraz ilkel görselleri ve grafikleri göz önüne alındığında, sürpriz olmamalı. Oyun, yeterince iyi özelliklere sahip hemen hemen her bilgisayarda çalışabildiğinden, şu anda PC’de en erişilebilir oyunlardan biridir.

En iyi ihtimalle mütevazı donanıma sahip eski dizüstü bilgisayarlarda bile, Oyunda çok fazla sorun olmadan çalışmalıdır. Oyun en çok cep telefonlarında ve benzerlerinde popüler olsa da, PC’de de aynı derecede popüler. Oyunda vapurlar arasında muazzam bir hit oldu ve şu anda internetteki en popüler oyunlardan biri.

Among Us Sistem Gereksinimleri

Among Us Oyunu

Sahtekarlara, Mürettebat arkadaşlarıyla uyum sağlamak ve haritanın sistemlerini sabote etmek, delikleri geçmek, diğer Sahtekarları tespit etmek ve Mürettebat arkadaşlarını öldürmek için sahte bir görev listesi verilir.

Bir oyuncu ölürse hayalet olur; hayaletler duvarlardan geçme yeteneğine sahiptir, ancak dünyayla yalnızca sınırlı şekillerde etkileşime girebilirler ve diğer hayaletler dışında herkes tarafından görünmezler. Hayaletler dışında tüm oyuncular, sınırlı bir görüş konisine sahiptir, bu da oyuncuların oyunun yukarıdan aşağıya bakış açısına rağmen diğer oyuncuların görüşünden saklanmasına izin verir.

Mürettebat arkadaşları öldürülmeden önce tüm görevleri tamamlayarak veya tüm Sahtekarları bularak ve ortadan kaldırarak kazanır; Sahtekarların kazanması için, Sahtekarların sayısı Mürettebat Arkadaşlarının sayısına eşit olacak veya sabotaj geri sayımı bitecek şekilde yeterli Mürettebat Arkadaşını öldürmeleri gerekir;

Hayaletlerin amacı, sırasıyla Crewmate ve Impostor hayaletleri için görevleri tamamlayarak ve sabotajlar yaparak yaşayan takım arkadaşlarına yardım etmektir. Bir Sahtekar bir sabotaj gerçekleştirdiğinde, ya ani bir sonuç olur (tüm ışıkların sönmesi gibi) ya da bir geri sayım başlar ve sabotaj bitmeden çözülmelidir, yoksa tüm Mürettebat arkadaşları ölür.

Sabotajlar, hangi sabotajın yapıldığına bağlı olarak oyuncular tarafından çeşitli şekillerde çözülebilir. Among Us Sistem gereksinimleri ise en kötü bir bilgisayarda dahi oynayabileceğiniz bir donanım istemekte.

Among Us Popülerliğini Koruyor

Among Us, The Last of Us Part II, Doom Eternal, Animal Crossing ve Ghost of Tsushima gibi büyük hitlerle dolu bir yılda bir şekilde öne çıkmayı başardı.

Oyunun erişilebilir doğası, onu seçip oynamaya başlamak için son derece eğlenceli bir oyun haline getiriyor. Oyuncuların amaçlarının ve rollerinin temel anlayışından ayrı bir öğrenme eğrisi yoktur.

Aramızdaki bir maçta İnsanlar, hedeflerini gerçekleştirmeye çalışırken Sahtekarlarla karşı karşıya gelir. Oyuncular bir uzay gemisindedir ve İnsanların maçı kazanmak için belirli bir dizi görevi yerine getirmesi gerekir.

Sahtekarlar ise İnsanları ortadan kaldırmaya çalışırken aynı zamanda dikkatleri kendilerine çekmemeye çalışırlar. Sahtekarların kim olduğunu anlamak ve bir toplantıya çağırarak onları oylamak İnsanlara kalmıştır.

Aramızda Android cihazlar için Google Play Store’dan, iOS cihazlar için App Store’dan ve PC için Steam’den indirilebilir.

Among Us Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu