Tiktok Takipçi Satın Al

EKWB, AMD Radeon VII için EK-Vector Serisi Su Bloklarını Piyasaya Sürüyor

AMD Radeon VII ekran kartlarıyla uyumlu EK-Vector Radeon VII su bloklarını piyasaya sürüyor.

Birinci sınıf bilgisayar sıvı soğutma ürünleri üreticisi olan EKWB (EK Su Blokları), referans tasarımı AMD Radeon VII ekran kartlarıyla uyumlu EK-Vector Radeon VII su bloklarını piyasaya sürüyor.

Bu tür verimli soğutma, üst seviye grafik kartınızın daha yüksek saatlere ulaşmasını sağlar, böylece oyun veya diğer GPU yoğun görevler sırasında daha fazla overclock boşluğu ve daha fazla performans sağlıyor.


Bu su bloğu, GPU, 16GB HBM2 belleği ve soğutma sıvısı doğrudan bu kritik alanlara yönlendirildiği için VRM’yi (voltaj düzenleme modülü) doğrudan soğutmakta. Yeni geliştirilen bu su blokları, önceki nesil EK Full Cover su bloklarına kıyasla daha büyük bir kaplama alanına sahip, yeniden tasarlanmış bir soğutma motoruna sahiptir. Bu, su bloklarının ısıl performansını arttıran ısı transferi için daha geniş bir yüzey alanı oluşturur.

Bloğun tabanı yüksek kaliteli bakır veya nikel kaplı elektrolitik bakırdan, üst kısmı ise yüksek kaliteli akrilik malzemeden veya POM Asetal malzemeden (varyantına bağlı olarak) yapılır. Ön estetik köşe parçası LED şerit (RGB değişkenlerinde) ile aydınlatılmıştır. Üst malzeme blok performansını hiçbir şekilde etkilemez. Blokta ayrıca Terminal bloğunun üzerinde özel bir plastik kapak bulunur. Bu eklenti, yandan görülebilen grafik kartı modelini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Sızdırmazlık, yüksek kaliteli EPDM O-Halkaları ile sağlanır. Pirinç tırnaklar önceden monte edilmiştir ve güvenli ve kolay kurulum prosedürü sağlar.

EKWB, AMD Radeon VII için EK-Vector Serisi Su Bloklarını Piyasaya Sürüyor

EK-Vector Radeon VII su blokları, klasik bir 4-pin 12V 12V LED şerit özelliğine sahip olduğundan, tüm ana anakart üreticilerinin popüler RGB senk teknolojileri ile uyumludur. EK-Vector Radeon VII su blokları referans tasarımı Radeon VII grafik kartlarıyla uyumludur.

AMD Radeon VII GPU‘nuzu sıvı soğutma, kartın izin verdiği maksimum saate kadar hızaşırtmanıza ve oynadığınız iş yüküne veya oyuna bağlı olarak% 10-20 daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Hızaşırtılmış olsa bile, kartınız çok daha düşük sıcaklıklara ulaşacak ve hava soğutmalı fabrikada saatlerden daha az gürültüye ulaşacak ve kartın ömrünün daha uzun olmasını sağlayacaktır.

EKWB, AMD Radeon VII için EK-Vector Serisi Su Bloklarını Piyasaya Sürüyor

Kullanılabilirlik ve fiyatlandırma

EK-Vector Radeon VII su blokları ve arka plakaları Slovenya, Avrupa’da üretilmiştir ve EK Webshop veya EK Partner Bayi Ağı üzerinden ön sipariş vermek için hazırdır. EK-Vector Radeon VII su blokları ve arka plakaları, 1 Nisan 2019 Pazartesi günü gönderime başlayacak.

EKWB, AMD Radeon VII için EK-Vector Serisi Su Bloklarını Piyasaya Sürüyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu