Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon’un Ücretsiz Yayın Servisi IMDb TV Mobil Cihazlara Geliyor

Amazon’un sahip olduğu IMDb’nin yılın başında başlattığı ücretsiz reklam destekli yayın hizmeti olan IMDb TV, mobil cihazlara geliyor.

Artık iOS ve Android IMDb uygulamasının güncellenmiş sürümü ile kullanıcılar, uygulamanın büyüyen ücretsiz film ve TV dizisi kütüphanesinden film/dizi izleyecek durumda olacak.


IMDb TV’nin piyasaya sürülmesinden önce, film web sitesi fragmanlar, ünlü röportajları ve diğer kısa form dizileri şeklinde video içeriği ile testler yapmıştı. Ancak günümüzde tüketiciler, abonelik olmadan ücretsiz olarak ücretsiz içerik izleyebildikleri servislerle daha fazla ilgileniyorlar.

İlk olarak IMDb TV, Fringe, Heroes, Bachelor ve The Trace gibi TV dizilerinin yanı sıra, Uyanış, Tilki Kapanı, Memento, Canavar, Run Lola Koşusu, İllüzyonist, Son Samuray, Gerçek Romantizm gibi Hollywood filmlerinin bir koleksiyonunu sundu.

Amazon'un Ücretsiz Yayın Servisi IMDb TV Mobil Cihazlara Geliyor

IMDb TV Mobil Cihazlara Geliyor

Bu yaz, Warner Bros., Sony Pictures Entertainment ve MGM Studios ile yeni anlaşmalar yaparak sanatçısını genişletti.

IMDb TV, Kaptan Fantastic ve La La Land gibi filmleri hizmete sundu; bu film, bu yaz hizmetin en çok izlenen filmlerinden biri haline geldi. Diğer popüler başlıklar arasında Jerry Maguire, Pratik Büyü, Bir Şövalye Masalı, Sürücü, Max, Step Köpekler, Zookeeper, Paddington ve The Neverending Story sayılabilir.

Paramount ve Lionsgate ile daha yeni anlaşmalar, Silver Linings Playbook, Adaline Çağı, Denizin Ortasında ve TV şovu The Middle gibi IMDb TV’ye yeni içerikler getirdi. Amazon, IMDb TV’nin kaç üyesi olduğunu söylemedi, ancak hizmet Amazon’un Fire TV ile entegrasyonundan faydalandı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu