TeknoDiot
     
     
     

Amazon Türkiye’yi İlk Hafta Kaç Ziyaret Etti?

Amazon Türkiye'yi İlk Hafta Kaç Ziyaret Etti?

Amazon Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmıştı. Peki ilk hafta Amazon Türkiye’nin karnesi nasıldı? İşte tüm detaylar;

[sp-related style=”dark” id=”30068″]

IAB Türkiye’nin açıkladığı verilere göre Amazon Türkiye açıldığı ilk gün birçok mecrada gündemde oldu. İlk gün Amazon Türkiye’ye 578.607 internet kullanıcısı tarafından ziyaret edildi.

Amazon Türkiye'yi İlk Hafta Kaç Ziyaret Etti?

19 Eylül 2018 Tarihinde Türkiye pazarına giren Amazon, IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırmasının sonuçlarına göre açıldığı ilk gün 578.607 internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilen Amazon Türkiye, ilk haftanın sonunda 93.082 kullanıcı seviyesine geriledi.

Amazon Türkiye’nin Heyecanlı İlk Haftası

Hazırlanan rapor 19 Eylül ile 25 Eylül tarihleri arasını kapsıyor. İlk gün 578.607 internet kullanıcısına erişen Amazon Türkiye, ikinci gün 203.382, üçüncü gün ise 140.095‘e kadar geriledi. Türkiye’de hizmet vermeye başladığı ilk gün büyük bir heyecan yaratan Amazon Türkiye, özellikle ürün çeşitliliğinin azlığı ve hatalar nedeniyle pek çok şikayet aldı.

Amazon Türkiye'yi İlk Hafta Kaç Ziyaret Etti?

Dördüncü gününde de gerilemeye devam eden Amazon Türkiye, dördüncü günde 72.504, beşinci günde ise 43.196 seviyelerine kadar geriledi. Beşinci günün ardından yükselişe geçen Amazon Türkiye, altıncı günde 71.474’e, yedinci günde ise 93.082’ye kadar yükseldi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Ailelere “Siber Zorbalık”la Mücadele Uyarısı

Buğra Noyan

YouTube Artık Challenge İçerikli Videoların Kökünü Kurutmaya Geliyor!

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Ercan 1 Ekim 2018 at 18:16

Benim hesabım askıya alındı neden alındı Hale’n bilgim yok fiyatlar yüksek ileriki günlerde belki rekabet olur

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.