Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon’dan İnsanların Programlama Becerileri Olmadan Bir Uygulama Yapabilecekleri Hizmet

Amazon, Honeycode programlama becerileri olmadan uygulamaları yayınlamak için bir hizmet oluşturdu. Platform, Google ve Microsoft bulut ürünleriyle rekabet edecek.

Şirket, böyle bir hizmetin başlatılmasını, Amazon Web Services’in erişimini programcıların ötesine genişletmesine yardımcı olacağını umuyor. Honeycode, görev zamanlaması ve müşteri takibi de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir.


Honeycode, kullanıcıların görevleri zamanlamak ve müşteri tabanını korumak da dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için uygulamalar oluşturabildikleri görsel bir arayüz sağlar.

Platform, en fazla 20 kullanıcının ve 2.5 bin satır kodun işbirliği için ücretsizdir. Abonelik fiyatı depolama miktarına ve katılımcı sayısına bağlıdır.

Amazon’a göre, uzun süredir AWS müşterileri Slack ve SmugMug, Nodecode kullanmakla ilgileniyor. Hizmet şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nin batısındaki Oregon’da kullanılabilir, ancak kısa süre sonra şirket yeni bölgeleri birbirine bağlayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu