Tiktok Takipçi Satın Al

Realme Band Resmen Tanıtıldı!

Bugünün erken saatlerinde, Realme Band resmen tanıtıldı. Şirket ilk giyilebilir teknolojik ürününü tanıttı!

Realme Band Resmen Tanıtıldı!

Realme Band Özellikleri

Realme Band, şirketin ilk IoT (nesnelerin interneti) ürünlerinden biridir. Hindistan’da merakla beklenen bir lansman oldu ve birçok özelliği nihayet ortaya çıktı. Gadget renkli bir ekranla gelir ve ekranın altında tek bir yardımcı program düğmesi bulunur. Bu tek düğme, menü ve diğer çeşitli ekranlar arasında geçiş yapmaktan sorumludur ve modlar arasında geçiş yapılmasına izin verir.

Realme Band ile çeşitli etkinlik izleyicileri sunar ve bunlar arasında yürüyüş, bisiklete binme, koşu, yürüyüş, tırmanma, yoga, fitness ve hatta kriket gibi farklı kategoriler bulunur. Cihaz, dahili sensörü sayesinde, kullanıcının kalp atış hızını ve yakılan kalorileri yukarıda belirtilen aktivitelerden herhangi biriyle ölçebilir. Realme Band ayrıca IP68 sertifikalı suya ve toza dayanıklıdır ve Bluetooth teknolojisi ile bir akıllı telefona bağlanmaktadır. Böylece, mesajları ve diğer bildirimleri gösterecektir.


Ekranda gezinmek ve herhangi bir etkinliği seçmek için düğmeyi kullanabilir ve etkinleştirmek için düğmeye uzun süre basabilirsiniz. Bundan sonra Realme Band, ayarlanan aktiviteye göre kullanıcının adımlarını, yakılan kalorileri ve kalp atış hızını izlemeye başlar. Özellikle, cihaz ayrıca uykuyu ve doğrudan ana gövdesi üzerinden takip edebilir. Bu, ek bir kablo taşımanız gerekmediği anlamına gelir, sadece dahili USB bağlantı noktasını tutan bandın yan tarafındaki bandı çıkarın ve bir adaptöre, dizüstü bilgisayara veya PC bağlantı noktası ile şarj olabilir.

Realme Band Resmen Tanıtıldı!

Tasarımı

Realme Band‘ın tasarımı basittir ve bu kategorideki diğer çeşitli ürünleri andırmaktadır. Sarı, Yeşil ve siyah dahil olmak üzere farklı renkli bantlar geliyor. Ortada saat, çeşitli aktiviteler ve hatta kalp atış hızı ve bildirimleri gösteren kavisli renkli ekran var.

Kullanılabilirlik

Realme Band 5 Mart 2020’de resmen satışa sunulacak. Realme, Band ürününü 21$ fiyat etiketi ile kullanıcıların karşına çıkaracak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu