Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon, Prime Video’da Büyük Değişiklik Yapacak

Amazon Prime Video, yakın zamanda bir dizi iş listesine ve protokol ile konuşan bir endüstri kaynağına göre yakında canlı TV kanalları ekleyebilir.

Amerika kaynaklı e-ticaret devi Amazon’un video akış platformu Amazon Prime Video’da büyük değişikliğe gidilecek.


Amazon’un iş listelerine göre şirket, “Prime Video müşterilerine sınıfının en iyisi Lineer TV deneyimi sağlamak için yeni nesil doğrusal katalog sistemleri” oluşturmak istiyor. Amazon, yıllardır Amazon Kanalları ve özel bir Haberler uygulamasından NFL ve EPL oyunlarının canlı yayınlarına canlı TV deniyor.

Hulu’nun Netflix gibi diğer popüler akış hizmetlerinden ayrılmasının yollarından biri, canlı bir TV seçeneği eklemektir. Ek 50 ABD doları harcamak istiyorsanız, 65’ten fazla canlı ve isteğe bağlı TV kanalına ek olarak Hulu’nun sunduğu tüm orijinal ve lisanslı içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Hulu + Live TV hızla piyasadaki en popüler TV yayın hizmeti haline geldi, ancak yeni bir rakip yakında Hulu’ya taht için meydan okuyabilir.

Geçen sonbaharda Amazon , Fire TV’de ABC News Live, CBS News Live, Yahoo News ve Cheddar dahil olmak üzere birçok canlı yayın haber kanalı içeren özel bir Haber uygulaması başlattı.

Amazon Prime Video’da yenilikler

Amazon, Prime Video'da Büyük Değişiklik Yapacak

Amazon ayrıca, görüntüleyenlerin abone oldukları herhangi bir Amazon Kanalını sıralamalarına yardımcı olmak için bazıları Canlı Programlama özelliğine sahip bir Kanal Kılavuzu oluşturdu . Ancak tüm iş listelerine ve Protokolün kaynaklarına dayanarak, Hulu + Live TV, Sling TV veya YouTube TV ile aynı alanda Amazon’daki eserlerde gibi görünüyor. Bu hizmetler kadar güçlü olmayabilir veya bu kadar çok kanal içerebilir, ancak gerçekten yapması gereken tek şey daha fazla Amazon Prime aboneliği satmanıza yardımcı olmaktır.

Müşterilerin 7/24 doğrusal yayın TV içeriğini nasıl izlediklerini yeniden tanımlamak için Prime Video Linear TV ekibi için deneyimli bir Ürün Yöneticisi arıyoruz. Doğrusal TV, müşterilerin spor, haber, film, ödül şovları, özel etkinlikler ve TV şovları gibi en sevdikleri TV kanallarının yayınlama programlarının 7/24 akışlarını izlemelerini sağlar

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu