Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon.com.tr’nin Fırsatlarına Geri Sayım Başladı

10-12 Nisan tarihleri içinde elektronikten modaya, mutfaktan oyuncağa biroldukça farklı kategorideki ürün Amazon.Com.Tr’nin Bahar Fırsatları’na özel indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.


Amazon.Com.Tr, yüzde 60’a varan indirimler ve anlık tekliflerin yanı sıra 50 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat hizmeti de sunacak.

Amazon.Com.Tr’nin 10-12 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği Bahar Fırsatları kampanyasına geri sayım başladı. Üç gün süresince oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa biroldukça kategoride büyük indirimlerin yer alacağı ‘Bahar Fırsatları’ özel indirimi, günlük ve saatlik özel tekliflerin yanı sıra kampanya boyunca yüzde 60’a varan indirimlere sahne olacak. 50 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat hizmetiyle fırsatların keyfini katlayacak kampanyaya Amazon.Com.Tr/firsatlar ve Amazon Alışveriş mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilecek.


Amazon.Com.Tr’nin 10-12 Nisan tarihleri içinde düzenleyeceği bu özel kampanya kapsamında, oyuncaktan beyaz eşyaya, mutfak aletlerinden mobilyaya, elektronikten spor&outdoor ürünlerine, ev tekstilinden anne bebek kategorisi ve modaya kadar tüm ürünlerde geçerli olacak. Müşteriler, tüm gereksinimlarını yada uzun zamandır almak istedikleri ürünleri, Amazon.Com.Tr’nin üç gün sürecek alışveriş festivali kapsamında yüzde 60’a varan indirimli fiyatlarla temin edebilecek.

Kampanya Detayları: www.Amazon.Com.Tr/firsatlar bölümünde paylaşılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu