TeknoDiot
   
   

Amazfit Verge 2 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Amazfit Verge 2 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi‘nin akıllı saat serisi Amazfit’in yeni tanıtılacak olacak olan Amazfit Verge 2 için eSIM desteğiyle geliyor!

Amazfit Verge Lite ve Amazfit Bip Lite’ı Çin’de piyasaya sürdü. Xiaomi, yakında yeni bir Amazfit saatini (Amazfit Verge 2) tanıtacak. Xiaomi’nin yayınladığı bir postere göre, 11 Haziran’da Çin’de Amazfit Verge 2 akıllı saatı ilan edilecek. Ön yayın posteri aynı zamanda paketleyeceği bazı özellikleri de ortaya çıkardı.

Wear 3100 yonga seti ilk olarak Eylül 2018’de açıklandı ve Wear 2100’de birkaç iyileştirme yapılmıştı.

Amazfit Verge 2 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi Amazfit Verge 2 tanıtım tarihi

Herhangi bir uyarı olmadan, Qualcomm (Çin bölümü), dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına bu yeni AmazFit cihazının piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bilgiler vermeye karar verdi ve Huami şirketi tarafından onaylanacak bir haber olduğunu belirtti.

11 Haziran’da gerçekleşecek  ve bu yeni ürünün resmi olarak sunulacağı etkinlik her iki şirketin resimlerindeki detaylar, yeni giyilebilir cihaz Amazfit Verge  2’nin  ,  “Seni seviyorum, üç bin” kelimesiyle çıkarılabilecek yeni Qualcomm Snapdragon Wear 3100 ile birlikte geleceğini  ortaya koyuyor.

Yeni  AmazFit Verge 2, kullanıcıların heyecanını artıracak bir şeyle donatılacak ve  bu akıllı saat SIM kart takmadan tüm akıllı telefonlardan tamamen bağımsız olarak kullanabilmenizi sağlayacak eSIM Full Netcom teknolojisini de bünyesinde barındıracak.

Amazfit Verge 2 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.