Tiktok Takipçi Satın Al

Kasım Ayının En İyi ve Orta Segment Android Telefonları Açıklandı

AnTuTu, geçtiğimiz Kasım ayının en iyi Android telefonlarının listesini paylaştı.

AnTuTu, en iyi akıllı telefonları belirlerken platformun veri tabanındaki test sonuçlarının bir ortalamasını alıyor. Dolayısı ile puanlar, cihazların en iyi performanslarını değil, ortalama performanslarını gösteriyor. Ayrıca AnTuTu, yalnızca amiral gemi segmentindeki telefonların değil, orta segment telefonların da bir listesini paylaştı.


Listede ise bizleri yeniden Çinli telefon üreticileri karşılıyor. AnTuTu Kasım ayının en iyi telefonları listesini incelediğimizde, listenin yine ilk sırada 496.662 puan ile 12 GB RAM‘li ASUS ROG Phone 2 yer alıyor.

Listenin ikinci sırasında ise yapay zekasıyla ön plana çıkan OnePlus 7T modeli bizleri karşılıyor. AnTuTu üzerinde yapılan testler sonucu 482.881 puan almayı başarıyor. Üçüncü sırada iseOnePlus 7T Pro modeli geliyor.

En iyi üst segment Android telefonlar

Kasım Ayının En İyi ve Orta Segment Android Telefonları Açıklandı


En iyi orta segment Android telefonlar

Orta segmet cihazlara göz attığımız da ise Çin devi Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yeni modeli Redmi Note 8 Pro modeli yer alıyor. Redmi Note 8 Pro modeli 6 GB RAM ve 128 GB depolama özelliğine sahip ve 283.092 puan ile Kasım ayının en iyi orta segment Android telefonlar listesinde ilk sırada yer almayı başarmış durumda.

AnTuTu’nun orta segmentteki telefonlar listesinin ikinci sırasında Oppo bulunuyor. Şirketin Reno2 modeli 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla 260.650 puan almayı başarıyor. Son olarak Xiaomi’nin popüler modellerinden Mi 9T yer alıyor. 251.491 puan alan Mi 9T’yi ise 244.168 puan alan Samsung Galaxy A80 takip ediyor.

Kasım Ayının En İyi ve Orta Segment Android Telefonları Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu