Tiktok Takipçi Satın Al

Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Uygulamada!

Sosyal medyanızı tek bir uygulamadan kontrol etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise artık Allower var.

EOK Apps tarafından geliştirilen Allower, tüm sosyal medya hesaplarını tek bir uygulama üzerinden takip etmenizi ve de paylaşım yapabilmenizi sağlayan bir uygulama olarak Google Play üzerinden erişilebilir haldedir.


En popüler sosyal medya uygulamaları üzerinden tek bir uygulama ile galeriye video, gönderi ve durum kaydedebilirsiniz. Bütün bu gönderileri arkadaşlarınızla paylaşabilir ve daha sonra kullanmak adına da kaydedebilirsiniz. Özellikle sosyal videolar indirmek adına kullanıcılar tarafından bu uygulama oldukça kullanılmaktadır.

Hızlı, güvenilir ve de kullanışlı bir uygulama olarak diğer sosyal medya hesaplarındaki tüm gönderilere tek bir alan üzerinden ulaşmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde kullanılan birçok sosyal medya hesabına tek tek girip bakmak yerine tek bir uygulama üzerinden erişim sağlamak son derece pratik olacak ve de kişilere zaman kazandıracaktır. Bu nedenle de hızlı bir şekilde birçok kullanıcıya ulaşmaya başlamış ve de kısa sürede tercih edilir hale gelmiştir.

Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Uygulamada!

Günümüzde sosyal medya kullanım oranı artış göstermekte. Haberleri, sevdiğimiz giysileri, sevdiğimiz sanatçıları, tuttuğumuz takıma kadar tüm detayları sosyal medya aracılığı ile anında takip ediyor ve öğreniyoruz. Özellikle Instagram’da bu saydıklarımız arasında sevdiğiniz ve ilgi duyduğunu tüm konuları yakından takip edebiliyoruz. Bazen direkt olarak istediğimiz bir gönderiyi telefonumuzun galerisine kaydetmek isteyebiliyoruz. Bundan dolayı da Allower gerçek anlamda oldukça kullanışlı bir uygulama diyebiliriz.

Allower Uygulaması Hangi Sosyal Ağlarda Çalışır?

Allower, Instagram, Whatsapp, Facebook, Tiktok, Twitter vb. tüm sosyal mecralarda kolaylıkla çalışabilmektedir. Çok kısa bir süre sonra da Linkendin, VK, Reddit, Vimeo ve Github gibi diğer sosyal ağlarda da indirme hizmetleri sunmaya başlayacaktır.

Allower uygulamasıyla WhatsApp durum indirebilirsiniz. Ayrıca Instagram videolarını ve fotoğraflarını, Instagram durumunu, Instagram hikaye indirmek ve Tiktok videolarını, Facebook videolarını ve gönderilerini, Twitter gönderilerini ve videolarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaydetmenizi sağlamaktadır.

Kullanmaya başlayan birçok kişinin memnun kaldığı bir uygulama olup, GooglePlay ürünleri arasında da yerini almıştır. Kullanıcı yorumlarına GooglePlay üzerinden giriş yaparak ulaşabilir ve de hem yorumları hem de uygulamayı inceleyebilirsiniz.

Uygulama Google Play Store Linki

Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Uygulamada!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu