AliExpress E-İhracat Buluşması Yaptı! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

AliExpress E-İhracat Buluşması Yaptı!

AliExpress E-İhracat Buluşması Yaptı!

AliExpress, Türk KOBİ’lerine ve yerli markalara e-ihracat alanında destek sunmak amacıyla ilk toplantısını istanbul’da gerçekleştirdi.

Alibaba Group bünyesinde yer alan uluslararası ve online perakende satış platformu AliExpress, Türk satıcıları bir araya getirdiği ilk toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi. Birçok farklı sektörden yerli markaya, KOBİ’lere ve girişimcilere e-ihracat alanında destek sunan AliExpress, platformda yer alan satıcıların uluslararası alandaki tüketicilerle direkt iletişim kurarak nasıl e-ihracat yapabileceklerini keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

AliExpress E-İhracat Buluşması Yaptı!

AliExpress, Türk satıcıların ihracat yapabilmeleri için platform üyeliğini bu link üzerinden daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor. AliExpress’in en güçlü e-ticaret platformu olduğu ve AliExpress için en büyük pazar olan Rusya’da, Türk ürünleri özellikle revaçta ve ön plana çıkıyor.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Linux’ta Olan En İyi Uygulamalar

Uğur Aydemir

Xiaomi Güneş Panelli Akıllı Telefon Patentini Aldı!

Hüseyin Ceylan

Mobile Legends: Bang Bang, Dünya Şampiyonası Düzenliyor

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.