TeknoDiot
     
     
     

Aleyna Tilki, Vodafone Freezone İçin Konser Verecek

Aleyna Tilki, Vodafone Freezone İçin Konser Verecek

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’da 1 Kasım’da düzenlenecek online konserde Aleyna Tilki sahne alacak.

“Cevapsız Çınlama”, “Sen Olsan Bari” ve “Yalnız Çiçek” adlı şarkılarıyla ünlenen genç sanatçı, “Shuffle Party” temasıyla farklı janrlardan oluşan bir repertuar ile gençlerin evine konuk olacak. Vodafone FreeZone YouTube kanalından saat 20.00’da canlı yayınlanacak bu “Saçma Güzel” online konser, ücretsiz olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerle buluşacak.

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, eşsiz performanslara evsahipliği yapmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone Stüdyo, bu kez pop müziğin sevilen isimlerinden Aleyna Tilki’yi ağırlayacak. “Cevapsız Çınlama”, “Sen Olsan Bari” ve “Yalnız Çiçek” adlı şarkılarıyla ünlenengenç sanatçı, 1 Kasım’da Vodafone FreeZone Stüdyo’da “Shuffle Party” temasıyla vereceği “Saçma Güzel” online konserde milyonlarca hayranının evine konuk olacak.

Aleyna Tilki, Vodafone Freezone İçin Konser Verecek

Moderatörlüğünü YouTube fenomeni Orkun Işıtmak’ın yapacağı ve yaklaşık 1,5 saat sürecek konser, Vodafone FreeZone YouTube kanalında canlı yayınlanacak. Türkiye’nin dört bir yanından gençler, Aleyna Tilki ve Orkun Işıtmak’ın Vodafone FreeZone Stüdyo’da gerçekleştireceği bu “Saçma Güzel” konseri ücretsiz izleyebilecek.

Online konser deneyimi

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşatacak. Dinleyiciler, konser sırasında Aleyna Tilki ile etkileşime geçerek ünlü sanatçıyla eğlenceli kurgular ile iletişime geçebilecek ve sanatçıya sorularını sorabilecek. Ayrıca, Vodafone Müzik Pass veya Vodafone Video Pass paketi sahibi 10 FreeZone’lu Aleyna Tilki ile tanışma şansını elde edecek. Konserden seçili performanslar 1 hafta sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek, Aleyna Tilki hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak. Müzikseverler, Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olarak tüm Vodafone FreeZone Stüdyo konser performanslarından yüklendikleri anda haberdar olacaklar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Telekom İnternet Paketlerini Güncelledi: İşte Yeni Fiyatlar!

Uğur Aydemir

Millenicom İnternet Nedir ve Nasıldır?

Buğra Noyan

Türk Telekom’dan Bir İlk Daha

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.