TeknoDiot.com
   
     

iOS Kullanıcılarına Vodafone’dan Müjde!

iOS Kullanıcılarına Vodafone'dan Müjde! iOS Haberleri Operatör Haberleri Vodafone Haberleri

Vodafone Türkiye, 7 Aralık itibariyle, Vodafone Mobil Ödeme platformuna App Store, Apple Music ve iTunes’u da ekleyecek.

Böylece Vodafone müşterileri, doğrudan mobil hatlarını kullanarak App Store’dan alışveriş yapma ve Apple Music, iTunes ödemelerini gerçekleştirme imkânı bulacak. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği yeni mobil ödeme hizmeti, Vodafone’un finansal hizmetler ve müşteri hizmetlerinde yeni bir dönemin de başlangıcı olacak.

Vodafone’lular, yeni mobil ödeme hizmetini kolayca kullanabilecek. Yeni ya da mevcut bir Apple ID sahibi olan Vodafone müşterileri, iPhone, iPad, iPod touch ve Mac cihazlarından App Store, Apple Music, iTunes ödemeleri için ya da kişisel bilgisayarlarından iTunes ödemesi için hesap ayarlarında ödeme yöntemi olarak “Mobil Ödeme”yi seçecek.

iOS Kullanıcılarına Vodafone'dan Müjde! iOS Haberleri Operatör Haberleri Vodafone Haberleri

Bu sayede, yeni ödeme seçeneğinin kurulumu otomatik olarak gerçekleşecek. Kurulum tamamlanır tamamlanmaz, Apple TV ve Apple Watch dahil tüm Apple cihazlarından tek tuşla ödeme yapmak mümkün olacak. Vodafone Mobil Ödeme hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.